انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18875

14 بازدید31 views

به گزارش #فراسخن، کارل هاینس کپف نایب رییس مجلس اتریش شامگاه یکشنبه با مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بر شمردن زمینه های مختلف همکاری میان دو کشور افزود: ایران و اتریش از توانمندی های فراوانی در عرصه های مختلف اقتصادی، بازرگانی، صنعتی […]

به گزارش #فراسخن، کارل هاینس کپف نایب رییس مجلس اتریش شامگاه یکشنبه با مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بر شمردن زمینه های مختلف همکاری میان دو کشور افزود: ایران و اتریش از توانمندی های فراوانی در عرصه های مختلف اقتصادی، بازرگانی، صنعتی و گردشگری برخوردارند که می بایست از آنها در جهت افزایش مراودات دو کشور استفاده کرد.
پزشکیان ادامه داد: تبادل هیات های سیاسی و پارلمانی و تعامل مسئولان دو کشور در افزایش شناخت متقابل و رسیدن به زمینه های مشترک برای توسعه همکاری ها موثر است.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به به اوضاع منطقه گفت: متاسفانه قدرت های خارجی با دخالت در امور داخلی برخی کشورهای منطقه باعث شکل گیری شرایط فعلی شده اند و تنها راه حل موجود همکاری همه کشورها برای بازگرداندن امنیت و آرامش به منطقه است.

**اتریش همانند ایران گفت و گو و مذاکره سیاسی را راه حل برقراری ثبات در منطقه می داند
کارل هاینس کپف نایب رییس مجلس اتریش نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سفر به ایران و آشنایی با پیشرفت ها و دستاوردهای کشورمان در زمینه های مختلف گفت: ایران بعنوان کشوری با ثبات و پیشرفته در منطقه پرآشوب خاورمیانه از نظر اتریش و دیگر کشورهای اروپایی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.
وی با تاکید بر لزوم افزایش ارتباطات پارلمانی افزود: مجالس دو کشور با ارتباطات خود می توانند موانع توسعه همکاری های دو کشور را برطرف کنند تا مناسبات فیمابین در حوزه های مورد علاقه گسترش یابد.
نایب رییس مجلس اتریش همچنین با اشاره به بحران های منطقه خاورمیانه اظهار کرد: اتریش با اعتقاد به حق تعیین سرنوشت ملت ها و پرهیز از مداخله در امور دیگر کشورها، همانند ایران گفت و گو و مذاکره سیاسی را راه حل عبور از مصائب و مشکلات فعلی و برقراری ثبات و امنیت در منطقه می داند.
به گزارش اداره اخبار و رسانه های گروهی مجلس، کارل هاینس کپف در پایان این دیدار خواستار افزایش رایزنی و همکاری دو کشور در موضوعات منطقه ای و بین المللی شد.
سیام ** ۹۳۱۴**۱۴۲۹دریافت کننده: داود توسلی**انتشاردهنده:محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.