انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18877

27 بازدید79 views

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن، «امین سالاری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شرکت های عضو این اتحادیه می توانند در ساخت قطعات، تعمیر، نگهداری و تعمیرات کلی (اورهال) هواپیماها نقش مهمی ایفا کنند.وی تاکید کرد دولت باید از توانمندی شرکت های بخش خصوصی حمایت کند.این مسئول افزود: در صورت ورود هواپیماهای جدید به ناوگان […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی #فراسخن، «امین سالاری» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شرکت های عضو این اتحادیه می توانند در ساخت قطعات، تعمیر، نگهداری و تعمیرات کلی (اورهال) هواپیماها نقش مهمی ایفا کنند.
وی تاکید کرد دولت باید از توانمندی شرکت های بخش خصوصی حمایت کند.
این مسئول افزود: در صورت ورود هواپیماهای جدید به ناوگان هوایی کشور ساخت قطعات هواپیما در داخل فعال می شود با انتقال دانش فنی جدید، ساخت قطعات در کشور بومی سازی می شود و مانند مکزیک که سالیانه بیش از هشت میلیارد دلار قطعات هواپیما به خارج صادر می کند ایران نیز می تواند از این ظرفیت به خوبی استفاده کند.

** برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران
سالاری از برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران خبر داد و گفت: این نمایشگاه چهارم تا هفتم آبان ماه در تهران برگزار می شود و ۱۲۰ شرکت فعال در بخش هوانوردی کشور و چند شرکت آلمانی، انگلیسی و مغربی همکار با شرکت های ایرانی در این نمایشگاه حضور می یابند.
رییس اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران گفت: در این نمایشگاه برای نخستین بار نیازهای هواپیماهای بدون سرنشین در کشور عرضه می شود تا شرکت های توانمند بتوانند در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
۲۲۰ شرکت با ۱۰ هزار نفر شاغل در ۶ گروه کاری طراحی و ساخت هواپیما، طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین، ساخت قطعات مورد نیاز هواپیما، تعمیر و نگهداری، آموزش و خدمات استاندارد و بخش الکترونیک و رادار در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران عضو این اتحادیه عضوند.
اقتصام**۱۱۰۸**۱۵۶۱**۱۹۶۱** خبرنگار: ایرج منصوری** انتشاردهنده: مژگان توانا

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.ir



تماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.