انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18906

5 بازدید40 views

سیداحمدرضا معتمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه #فراسخن افزود: آشنایی من با دانش آشتیانی به سال ۱۳۵۲ باز می گردد، زمانی که در دانشگاه صنعتی امیر کبیر هم دانشگاهی بودیم.وی گفت: البته دانش آشتیانی در آن زمان رشته عمران در دانشکده برق می خواند اما با یکدیگر ارتباط داشتیم.رییس دانشگاه صنعتی […]

سیداحمدرضا معتمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه #فراسخن افزود: آشنایی من با دانش آشتیانی به سال ۱۳۵۲ باز می گردد، زمانی که در دانشگاه صنعتی امیر کبیر هم دانشگاهی بودیم.
وی گفت: البته دانش آشتیانی در آن زمان رشته عمران در دانشکده برق می خواند اما با یکدیگر ارتباط داشتیم.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: از قدیم الایام دانش آشتیانی را می شناسم و از نزدیک نیز در وزارت علوم با یکدیگر کار کرده ایم.
معتمدی ادامه داد: معتقدم انتخاب دانش آشتیانی از سوی رییس جمهوری برای تصدی وزارت آموزش و پرورش اقدامی مناسب و مطلوب است.
وی افزود: دانش آشتیانی در عین حال که فردی دانشگاهی است از همان ابتدا نیز درگیر مسائل و مشکلات مدارس بود و با همکاران آموزش و پرورش همفکری می کرد.
معتمدی خاطرنشان کرد: دانش آشتیانی از نظر اجرایی فردی قوی است و روحیات منحصر به فردی دارد و بر همین اساس معتقدم فردی مناسب برای تصدی کرسی آموزش و پرورش است.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: برخلاف برخی ادعاها، دانش آشتیانی فردی معتدل و اعتدال گرا است و از مدیران قدرتمند کشور به شمار می رود که تفکراتی ارزشمند برای ساخت ایرانی آباد دارد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز گذشته(یکشنبه) در نامه ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی سه وزیر پیشنهادی برای وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش را معرفی کرد.
در نامه رییس جمهوری به رییس مجلس شورای اسلامی، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر به ترتیب به عنوان نامزدهای پیشنهادی برای وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شده اند.
فراهنگ ** ۹۱۸۷ ** ۱۰۷۱ ** خبرنگار: حمیدرضا بازگشا ** انتشار دهنده: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.