انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 18934

11 بازدید52 views

به گزارش #فراسخن، این در حالی است که تا یک هفته قبل بیشتر کارشناسان و شمار زیادی از علاقه مندان فوتبال در چین تصریح کرده بودند که آمدن یک سرمربی جدید نمی تواند مشکلات عدیده تیم ملی این کشور را مرتفع نماید.امروز سه شنبه فدراسیون فوتبال چین اما گزارش کرد که با حضور لیپی ما […]

به گزارش #فراسخن، این در حالی است که تا یک هفته قبل بیشتر کارشناسان و شمار زیادی از علاقه مندان فوتبال در چین تصریح کرده بودند که آمدن یک سرمربی جدید نمی تواند مشکلات عدیده تیم ملی این کشور را مرتفع نماید.
امروز سه شنبه فدراسیون فوتبال چین اما گزارش کرد که با حضور لیپی ما امید داریم تیم ملی این کشور در بازی های بین المللی خود نمایش بهتری داشته باشد.
بسیاری از کارشناسان در چین بر این باورند که مشکل تیم فوتبال این کشور ریشه ای است و عوض کردن سرمربی تغییری در شرایط آن ایجاد نمی کند.
با این وصف فدراسیون فوتبال چین تاکید دارد که موضوع فقط تیم ملی نیست بلکه در تلاش است تا رویکردها در بخش های مختلف فوتبالی با ورود این سرمربی با تجربه و حرفه ای سروسامان یابد.
رادیو «گوانگ دونگ» در جنوب چین از مارچلو لیپی به عنوان یک مربی با سابقه یاد کرده است که می تواند سبک بازی تیم ملی فوتبال را بهبود بخشد.
«شیه لیانگ» از کارشناسان فوتبال چین می گوید که تیم ملی فوتبال کشورش در چهار دیدار گذشته فقط یک امتیاز کسب کرده و این کار را برای سرمربی جدید بسیار سخت است کرده است.
با این حال او تاکید کرده که تجربه سرمربی ایتالیایی جدید تیم ملی فوتبال چین بسیار بالا است و بر اساس همین او قادر است شرایط نوینی برای فوتبال این کشور ترسیم نماید.
همزمان تارنمای «یی سی» چین گزارش کرده است که لیپی اجازه نخواهد داد مقام ها و یا بازیکنان در امور مربیگری تیم مداخله کنند.
گزارش ها نشان می دهد که قرارداد این سرمربی با تیم ملی فوتبال و فدراسیون سه ساله و مبلغ آن نیز در حدود ۲۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار است.
«یی سی» می نویسد که مردم چین از این بابت و چنین هزینه سنگینی برای انتخاب سرمربی راضی نیستند و فوتبال دوستان تاکید می کنند که چنین کاری به هیچ وجه ضرورتی نداشت.
آنها تاکید دارند که فدراسیون فوتبال به جای توجه به تیم ملی و انتخاب یک سرمربی گران قیمت بهتر بود روی آموزش جوانترها تمرکز می کرد.
حضور «لیپی» در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال چین پس از آن میسر شد که «گائو هونگبو» سرمربی قبلی این تیم در آخرین دیدار تیم چین برابر ازبکستان با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و امیدهای این تیم برای راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ نقش بر آب شد.
«لیپی» پیشتر سرمربی تیم فوتبال گوانگژو اورگراند چین بود و با این تیم سه بار طی سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ قهرمان لیگ فوتبال چین شد و در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ نیز عنوان لیگ قهرمانان آسیا را با این تیم کسب کرد.
گفتنی است، تیم ملی فوتبال چین همراه با تیم های ایران، قطر، سوریه، کره جنوبی و ازبکستان در گروه نخست مرحله پایانی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار دارد.
آساق**۲۳۱**۱۵۹۷*انتشاردهنده: فرهاد راستی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.