انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19065

9 بازدید14 views

به گزارش #فراسخن از فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت رییس سازمان تیم های ملی فدراسیون فوتبال گفت: پیروزی تیم ملی جوانان برابر ازبکستان و صعودشان به مرحله نیمه نهایی و کسب جواز حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ به ملی پوشان، کادر فنی و تمامی افرادی که برای موفقیت این تیم تلاش کرده بودند، تبریک […]

به گزارش #فراسخن از فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت رییس سازمان تیم های ملی فدراسیون فوتبال گفت: پیروزی تیم ملی جوانان برابر ازبکستان و صعودشان به مرحله نیمه نهایی و کسب جواز حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷ به ملی پوشان، کادر فنی و تمامی افرادی که برای موفقیت این تیم تلاش کرده بودند، تبریک می گویم.
وی یادآور شد: جوانان ایران زمین مانند نوجوانان و فوتسالیست های کشورمان شایستگی خودشان را به خوبی نشان دادند و امیدواریم در میادین و مسابقات پیش رو نیز موفق باشند.
رییس سازمان لیگ یاداور شد : با موافقت رئیس فدراسیون و سازمان تیم های ملی قرار است تا تیم ملی جوانان به تورنمنتی که از ۸ تا ۱۲ نوامبر(۱۸ تا ۲۲ آبان) به میزبانی کره جنوبی و با حضور تیم های انگلستان، نیجریه و کره جنوبی برگزار می شود، حضور داشته باشند.
ساکت ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته این تیم پس از بازگشت از بحرین و استراحتی کوتاه به این تورنمنت اعزام خواهد شد.
وی درپایان گفت: مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زیر۱۹ سال و فوتبال ساحلی آقایان نیز جهت شرکت درمسابقات آسیایی روز چهارشنبه برگزار می شود.

*تبریک رییس فدراسیون
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال طی تماس تلفنی که با اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان گرفت، گفت: صعود تیم ملی جوانان را به جام جهانی پس از ۱۶ سال تبریک می گویم. بدون شک این افتخار با تلاش های شبانه روزی شما عزیزان و بازیکنان تیم ملی به دست آمده است.آرزوی موفقیت در مراحل بعدی مسابقات و موفقیت های بیش از پیش را برایتان دارم.
وی اظهار کرد: پس از صعود تیم ملی نوجوانان، افتخار آفرینی های تیم ملی فوتسال و موفقیت هایی که تیم ملی فوتبال بزرگسالان به دست آورده است، صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی، دل همه اهالی فوتبال را شاد کرده و امیدوارم این جوانان در آینده ای نزدیک در دیدارهای پیش رو و همچنین در مسابقات جام جهانی که به زودی برگزار می شود، موفق شوند.
شبک**۱۹۸۳* ۱۰۶۴ ** تنظیم کننده: مرتضی رنجبران ** انتشار دهنده : فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.