انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19077

9 بازدید18 views

این مقام به فرانسه گفت : شمار زخمی های این حمله همچنان رو به افزایش است و حال ۱۰ نفر از آنها به دلیل جراحت های ناشی از تیراندازی و انفجار بمب وخیم گزارش شده است . وی افزود : یک مقام پلیس در مسیر انتقال از محل حمله به بیمارستان جان سپرد.بگفته مقامات پلیس […]

این مقام به فرانسه گفت : شمار زخمی های این حمله همچنان رو به افزایش است و حال ۱۰ نفر از آنها به دلیل جراحت های ناشی از تیراندازی و انفجار بمب وخیم گزارش شده است .
وی افزود : یک مقام پلیس در مسیر انتقال از محل حمله به بیمارستان جان سپرد.
بگفته مقامات پلیس ، بیش از ۱۰ شبه نظامی به دانشکده پلیس بلوچستان واقع در ۲۰ کیلومتری جنوب کویته حمله کردند و تیراندازی در محل حمله چندین ساعت ادامه داشت.
هنوز معلوم نیست که چه تعداد دانشجو در این دانشکده پلیس بودند، ولی بگفته میر سرفراز احمد بوگتی وزیر کشور ایالت معمولا ۷۰۰ دانشجو در انجا هستند ولی به دلیل برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در دانشکده تعداد آنها در زمان حمله هنوز مشخص نیست.
ارتش پاکستان پیش از این اعلام کرد که سربازان و نیروهای شبه نظامی وابسته به ارتش وارد محل شده اند و در حالی که نبردها برای بیرون راندن مهاجمان هنوز ادامه داشت صدای حداقل سه انفجار شنیده شد.
تصاویر تلویزیونی آمبولانس هایی را نشان داد که با عجله به سمت محل در حرکت بودند.
هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته ولی جدایی خواهان بلوچ که خواستار خودمختاری بیشتر در این منطقه غنی معدنی هستند چندین دهه است که دست به شورش زده اند.
شبک ** ۱۴۰۳ **۱۹۱۷**مترجم:علی روشندل **انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.