انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19153

34 بازدید22 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، جواد کریمی قدوسی روز سه شنبه درجلسه علنی مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده سوال کنندگان از وزیر اطلاعات افزود: ولی امر مسلمین در چند سال اخیر در بیاناتشان توجه ویژه ای به مساله نفوذ دشمن داشتند به طوری که کلید واژه ‘نفوذ ‘ پرتکرارترین کلیدواژه های ایشان بوده است. […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، جواد کریمی قدوسی روز سه شنبه درجلسه علنی مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده سوال کنندگان از وزیر اطلاعات افزود: ولی امر مسلمین در چند سال اخیر در بیاناتشان توجه ویژه ای به مساله نفوذ دشمن داشتند به طوری که کلید واژه ‘نفوذ ‘ پرتکرارترین کلیدواژه های ایشان بوده است.
وی ادامه داد: رهبری فرمودند هدف دشمن این است افرادی را که می توانند در جامعه اثر گذار باشند بکشانند به سمت مورد نظرخودشان. برای تغییر باورها، آرمان ها، نگاه ها و سبک زندگی فرمودند دشمن عّده و عُده وارد کشور کرده است. یک جریان منحط غرب گرا می خواهد امور کشور را به دست گیرد. باید مقابل آن ایستاد. نفوذ جریانی و نفوذ شبکه ای و نه موردی.
کریمی قدوسی افزود: ملت عزیز ایران بدانند همان قدرت بازدارنده نظامی و شهرهای زیرزمینی موشکی و راهبردهای مایوس کردن دشمن از تهدید نظامی با همان سطح و کیفیت در حوزه قدرت امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی فعال است و نمی گذارد که کشور شهدا و امام شهدا و امام عصر ضربه ای را دریافت کند.
وی گفت: من از حضور وزیر محترم اطلاعات و معاونان ایشان در کمیسیون امنیت ملی تشکر می کنم و خواسته ایشان را تاکید می کنم که هیات رئیسه محترم به سرعت یک جلسه غیرعلنی بگذارند و گزارش مبسوط ولی محدودی ارائه کنند در حوزه تهدیدی که عزیزان در کمیسیون مطرح کردند تا همه نمایندگان بشنوند و از این خطر خائف و نگران باشند تا بتوانیم به وظیفه خودمان عمل کنیم.
نماینده مشهد افزود: سوالی که داریم عمدتا همان طوری که توضیح داده ایم برنامه نفوذ یک برنامه جدی آمریکایی ها است. گرچه نفوذ از قبل هم بوده است ولی حوزه آن در این عصر و زمان خیلی گسترده شده است.
وی ادامه داد: هدف نفوذ همانطوری که در سوال نوشتیم نفوذ بین مسولان تصمیم ساز و تصمیم گیر کشور با بهانه های مختلف است، نه فقط آن دو، سه مصداقی که گفتیم.
کریمی قدوسی گفت: به بهانه های زیادی از جمله مسایل فرهنگی، هنری، اقتصادی و اجتماعی و هر بهانه ای و هر فرصتی که در کشور به وجود می آید که به نحوی نفوذ می تواند خودش را در آنجا تعریف کند، به میدان می آید و عّده و عُده وارد می کند و در پی عملیات براندازی از طریق نفوذ بر ی آید. بنابراین آن نگرانی اصلی آن خطر عظیم نفوذی است که ولی امر مسلمین بیان می فرمایند، حالا اگرچه مصادیقی هم ذکر شده است که آن روز در رسانه ها مطرح بودند ولی موارد کلی را اینجا نوشته ایم.
نماینده مشهد افزود: انتظار داریم آقای علوی وزیرمحترم اطلاعات نظام مقدس جمهوری اسلامی آن مقداری که می توانند با رعایت مسایل حفاظتی و امنیتی این دغدغه مردم و نمایندگان را برای تهدید پذیر بودن نظام جمهوری اسلامی از ناحیه نفوذ توضیح دهند و در مراحل بعد نکاتی را که در همین چارچوب است مطرح کنند.

خبر در حال تکمیل است…

سیام**۱۰۵۸**۱۴۴۶ **خبرنگار: محمد افضلی ** انتشار دهنده: حمیدی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.