انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19270

12 بازدید53 views

به گزارش #فراسخن به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، این وزارتخانه در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد که در پی بازداشت یک تروریست از وی یک قبضه سلاح و یکدستگاه رایانه حاوی پیام های الکترونیکی کشف شد.در تحقیقات از این فرد مشخص شد که وی با شماری از تروریست ها در ارتباط است که […]

به گزارش #فراسخن به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، این وزارتخانه در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد که در پی بازداشت یک تروریست از وی یک قبضه سلاح و یکدستگاه رایانه حاوی پیام های الکترونیکی کشف شد.
در تحقیقات از این فرد مشخص شد که وی با شماری از تروریست ها در ارتباط است که با زیر نظرگرفتن تحرکات شان، این مظنونان دستگیر شدند و از آنها چند دستگاه رایانه حاوی عکس و فیلم با محتوای تروریستی به دست آمد.
از آنجا که اعضای این شبکه به داشتن ارتباط و بیعت با داعش اعتراف کرده اند، دادستانی دستور بازداشت و ادامه تحقیقات از آنان را صادر کرد.
تونس پس از حمله انتحاری ۲۴ نوامبر (سوم آذر) به اتوبوس حامل نیروهای گارد ریاست جمهوری این کشور در پایتخت، وضعیت فوق العاده اعلام کرد.
حضور گروه تروریستی داعش با بهره برداری از خلأ امنیتی و سیاسی در کشور نفت خیز لیبی، برای همسایگان آن مانند تونس و الجزایر نیز مشکلات امنیتی ایجاد کرده است.
داعش در سال میلادی گذشته طی چندین نوبت٬ تونس را هدف حملات خود قرار داد که طی آن دهها نیروی نظامی تونسی و چندین گردشگر خارجی کشته شدند.
در حمله تروریستی سال گذشته گروه تروریستی داعش به تفرجگاه ساحلی سوسه در۲۶ ژوئن (پنجم تیر۹۴) ۳۸ انگلیسی کشته شدند.
این حمله تنها سه ماه پس از تیراندازی مهاجمان در موزه ملی باردو در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۵ (۲۷ اسفند ۹۳) در پایتخت تونس رخ داد که طی آن نیز ۲۱ گردشگر کشته شدند.
گروه تروریستی داعش مسئولیت هر دو حمله را بر عهده گرفت.
شبد**۱۴۸۰** ۱۰۹۵ ** مترجم:غلامرضا رفیع**انتشار دهنده : رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.