انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19271

8 بازدید14 views

به گزارش #فراسخن، مرحله یک شانزدهم نهایی جام اتحادیه فوتبال باشگاه های انگلیس، سه شنبه شب با برگزاری چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین رویارویی، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف تاتنهام رفت و دو گل «دانیل استوریج» به پیروزی ۲ بر یک دست یافت تا راهی دور بعدی شود.در این دیدار هر دو […]

به گزارش #فراسخن، مرحله یک شانزدهم نهایی جام اتحادیه فوتبال باشگاه های انگلیس، سه شنبه شب با برگزاری چهار دیدار آغاز شد که در مهمترین رویارویی، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف تاتنهام رفت و دو گل «دانیل استوریج» به پیروزی ۲ بر یک دست یافت تا راهی دور بعدی شود.
در این دیدار هر دو تیم بیشتر از بازیکنان ذخیره خود که در لیگ برتر کمتر در ترکیب اصلی قرار می گیرند، استفاده کردند.
دانیل استوریج مهاجم تیم ملی انگلیس که در این فصل بیشتر روی نیمکت ذخیره های لیورپول نشسته است با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند، توانایی خود را به رخ «یورگن کلوب» سرمربی آلمانی لیورپول کشاند.
در دیگر دیدار مهم، شاگردان «آرسن ونگر» در تیم آرسنال با دو گل «آلکس چمبرلین» بر تیم دسته اولی ردینگ غلبه کرده و جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کردند.

** نتایج دیدارهای سه شنبه شب بدین شرح است:
آرسنال ۲ – ردینگ صفر
بریستول یک – هال سیتی ۲
لیورپول ۲ – تاتنهام یک
نیوکاسل ۶ – پرستون صفر
در ادامه، مرحله یک شانزدهم نهایی جام اتحادیه باشگاه های انگلیس، چهارشنبه شب و در دیداری حساس، منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد از منچسترسیتی میزبانی می کند.
همچنین، ساوتهمپتون به مصاف ساندرلند می رود و وستهام یونایتد پذیرای چلسی خواهد بود.
شبد**ورزشی**۳۷۸۳**۱۵۰۴**خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار دهنده: علی پاینده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.ir



تماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.