انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19319

5 بازدید17 views

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن، «علیرضا بیرانوند» در دیدار هفته گذشته پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان که با تساوی یک بر یک همراه شد، از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.با این حال وی پس از سپری کردن روند درمانی، روز دوشنبه در تمرینات گروهی تیم حضور داشت تا «برانکو ایوانکوویچ» از بازگشت وی شادمان […]

به گزارش روز سه شنبه #فراسخن، «علیرضا بیرانوند» در دیدار هفته گذشته پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان که با تساوی یک بر یک همراه شد، از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.
با این حال وی پس از سپری کردن روند درمانی، روز دوشنبه در تمرینات گروهی تیم حضور داشت تا «برانکو ایوانکوویچ» از بازگشت وی شادمان شود.
پزشکان تیم فوتبال پرسپولیس تهران، امروز (سه شنبه) و پس از مشورت با کادر فنی، دست آسیب دیده بیرانوند را برای جلوگیری از افزایش مصدومیت گچ گرفتند.
تیم پرسپولیس که صدرنشین لیگ برتر محسوب می شود، درحالی روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان نفت آبادان است که هنوز وضعیت بیرانوند برای حضور در این بازی حساس به صورت دقیق مشخص نشده است.
در صورت غیبت دروازه بان ملی پوش پرسپولیس، «رادشوویچ» دروازه بان اهل کراوسی که عملکرد ضعیفی در دیدار برابر قشقایی شیراز در جام حذفی داشت، روز جمعه در ترکیب اصلی قرار می گیرد.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۵۸۴

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.