انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19339

26 بازدید58 views

به گزارش #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، صدرالدین علیپور گفت: در این نشست نمایندگانی از بخش های دولتی و پیمانکاران خصوصی هلندی از دو بخش تکنولوژی های مدیریت آب و بنادر و زیرساخت دریایی به ارائه توانمندی های خود در این خصوص پرداختند. مشاور ریاست سازمان حفاظت محیط زیست افزود: مشکلات […]

به گزارش #فراسخن از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، صدرالدین علیپور گفت: در این نشست نمایندگانی از بخش های دولتی و پیمانکاران خصوصی هلندی از دو بخش تکنولوژی های مدیریت آب و بنادر و زیرساخت دریایی به ارائه توانمندی های خود در این خصوص پرداختند.
مشاور ریاست سازمان حفاظت محیط زیست افزود: مشکلات زیست محیطی ایران به ویژه در بخش منابع آبی، قوانین و مقررات زیست محیطی، ارزیابی زیست محیطی(EIA) از موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
وی اظهار کرد: مباحثی همچون خشکسالی و بحران آب، بازیافت و استفاده مجدد آب، شوری زدایی، انتقال آب، ارزیابی زیست محیطی، آلودگی آب، سهم آب در بخش کشاورزی، راندمان آبیاری، مشکلات سواحل و زیستگاه های آبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص همکاری در انجام پروژه های زیست محیطی در زمینه آب و و حوزه های دریایی بحث و تبادل نظر انجام شد.
علمی ۹۰۱۴**۱۴۴۰
دریافت کننده: کیمیا عبدالله پور** انتشاردهنده: معصومه گلشن

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.