انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19402

9 بازدید39 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از روابط عمومی محیط زیست استان، شهرام احمدی افزود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست در سه روز گذشته ۹ متخلف محیط زیست را دستگیر و ۹ اسلحه به همراه ادوات شکار غیر مجاز را کشف کردند.وی گفت: این متخلفان در ارتباط با ۶ فقره تخلف شکار غیر مجاز تحت پیگرد […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از روابط عمومی محیط زیست استان، شهرام احمدی افزود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست در سه روز گذشته ۹ متخلف محیط زیست را دستگیر و ۹ اسلحه به همراه ادوات شکار غیر مجاز را کشف کردند.
وی گفت: این متخلفان در ارتباط با ۶ فقره تخلف شکار غیر مجاز تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.
به گفته احمدی، از این افراد که عاملان شکار ۱۱ قطعه کبک وحشی در منطقه حفاظت شده سبزکوه و مناطق آزاد این شهرستان بودند، ۹ قبضه سلاح شامل یک قبضه اسلحه برنو، یک قبضه اسلحه پنج تیر، پنج قبضه اسلحه تک لول و ۲ قبضه اسلحه ۲لول به همراه فشنگ و ادوات شکار کشف و ضبط شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: ماموران درجریان بازرسی منزل یکی از این متخلفان که با هماهنگی و دستور مقامات قضایی صورت گرفته بود موفق به کشف سر یک راس کل وحشی شدند.
احمدی گفت: این متخلفان با تشکیل ۶ پرونده جهت طی مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.
چهارمحال و بختیاری یک پارک ملی، یک اثر طبیعی ملی و پنج منطقه حفاظت شده به مساحت ۱۵۵ هزار و ۸۴۴ هکتار و ۲ منطقه شکار ممنوع به مساحت ۵۱ هزار و ۷۲۴ هکتار دارد.
مدیریت ۱۲٫۵ درصد مساحت چهارمحال و بختیاری با حفاظت محیط زیست این استان است.
دریافت کننده: سمیه پناهنده **انتشار دهنده : عباسعلی نقی یان
۷۳۶۰/۲۰۹۷ /۱۵۹۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.