انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19432

34 بازدید31 views

به گزارش دریافتی چهارشنبه #فراسخن از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، این پاکپان ساعت پنج صبح دوشنبه سوم آبان هنگام نظافت خیابان، کیسه ای حاوی کیف پول و مقداری وجه نقد، دلار، چک پول، چک و کارت های بانکی به ارزش حدود ۲۰ میلیارد ریال را یافت و پس از تماس با شماره […]

به گزارش دریافتی چهارشنبه #فراسخن از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز، این پاکپان ساعت پنج صبح دوشنبه سوم آبان هنگام نظافت خیابان، کیسه ای حاوی کیف پول و مقداری وجه نقد، دلار، چک پول، چک و کارت های بانکی به ارزش حدود ۲۰ میلیارد ریال را یافت و پس از تماس با شماره تلفن موجود در کیف، آن را به صاحبش تحویل داد.
بر اساس این گزارش، این مقدار پول متعلق به مدیرعامل یکی از شرکت های ساختمان سازی و شامل اسناد و حقوق ۲۰۰ نفر از کارگران کارخانه بوده است.
صاحب کیف نیمه شب هنگام جابجا کردن مقداری وسایل از شرکت و در زمان سوار شدن به خودرو، کیسه حاوی کیف پول را جا گذاشت که پاکبان شیرازی پس از پیداکردن کیف، آن را به صاحبش برگرداند.
این گزارش می افزاید: این پاکبان بیش از ۱۰ سال سابقه کار دارد و با حدود ۱۰ میلیون ریال حقوق در یکی از محله های جنوب شهر شیراز در خانه ای ۴۰ متری زندگی می کند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز در آیینی از این پاکبان امانتدار قدردانی کرد.
۶۱۲۲/ ۲۰۲۷*شبس*۱۶۱۳
دریافت کننده: سارنگ عبداللهی ** انتشاردهنده: عبدالله غفاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.