انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19491

13 بازدید27 views

به نوشته روزنامه هیل، طبق نتایج این نظرسنجی که سیزده روز قبل از برگزاری انتخابات آمریکا منتشر شد، کلینتون از آرای ۵۱ درصدی پرسش شوندگان برخوردار است و ترامپ تنها موفق به ۳۷ درصد آرای پرسش شوندگان شده است. این نظرسنجی همچنین حاکیست، کلینتون آرای ۹۰ درصد رای دهندگان احتمالی دمکرات و ترامپ تنها ۷۹ […]

به نوشته روزنامه هیل، طبق نتایج این نظرسنجی که سیزده روز قبل از برگزاری انتخابات آمریکا منتشر شد، کلینتون از آرای ۵۱ درصدی پرسش شوندگان برخوردار است و ترامپ تنها موفق به ۳۷ درصد آرای پرسش شوندگان شده است.
این نظرسنجی همچنین حاکیست، کلینتون آرای ۹۰ درصد رای دهندگان احتمالی دمکرات و ترامپ تنها ۷۹ درصد آرای رای دهندگان احتمالی جمهوریخواه را به دست آورد.
این نتایج حاصل نظرسنجی از یکهزار و ۵۶۴ آمریکایی در تاریخ ۲۰ تا ۲۴ اکتبر است.
طبق پیش بینی موسسات نظرسنجی، شانس ورود کلینتون به کاخ سفید، ۸۲ و ۳ دهم درصد است.
انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا قرار است هشتم نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه برای تعیین چهل و پنجمین رئیس جمهوری این کشور برگزار شود.
در این دور از انتخابات ریاست جمهوری، برخلاف انتخابات مقدماتی که آرا «الکتُرال» (آرا نمایندگان) شمارش می شد، این بار آرا «دلگیت» (مجمع انتخاب کنندگان/ گزینشگران) شمارش خواهد شد؛ شمارشی که در واقع آرا مستقیم مردم آمریکا برای تعیین رئیس جمهوری این کشور محسوب نمی شود.
شبس**۱۰۸۸**۳۴۰۴** مترجم: صفا فقیه ** انتشاردهنده: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.