انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19496

9 بازدید43 views

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس این گزارش آسمان استان تهران امروز نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با بارش پراکنده و وزش باد و در بخش های جنوبی با احتمال وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به روند افزایشی دمای […]

به گزارش روز چهارشنبه #فراسخن از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس این گزارش آسمان استان تهران امروز نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با بارش پراکنده و وزش باد و در بخش های جنوبی با احتمال وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است.
اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به روند افزایشی دمای هوای استان در سه روز آینده، بیشینه دمای هوای تهران(ایستگاه مهرآباد) در روز جاری را ۲۰ درجه و برای روز جمعه ۲۲ درجه اعلام کرده است.
دراین گزارش با اشاره به افزایش چهار درجه ای دمای هوا در برخی از مناطق استان تهران، بیشینه دمای هوای منطقه غرب تهران(چیتگر) در روز جاری ۲۰ درجه و در روز جمعه ۲۴ درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
همچنین دراین گزارش، کمینه و بیشینه دمای هوای منطقه لواسان در امروز(چهارشنبه)۶ و ۱۴ درجه و در روز جمعه ۶ و ۱۸ درجه اعلام شده است.
براساس اعلام هواشناسی، از اواخر وقت امروز بتدریج شاهد کاهش میزان ابرناکی آسمان در سطح استان تهران خواهیم بود.
دراین گزارش، ورامین با ۲۲ درجه و فیروزکوه- امین آباد با منفی یک درجه به ترتیب گرم ترین و سردترین مناطق استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بودند.
وضعیت بارندگی نیز در این مدت در ایستگاه های آبعلی و لواسان هر کدام با ۰٫۲ میلیمتر و دماوند با ۰٫۰۱ میلیمتر را ثبت کرده اند.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال #فراسخن استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: کامبیز رضایی – انتشاردهنده: محسن فتاحی
تهرام/۱۶۹۹//۱۳۴۸//۱۶۲۵

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.