انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19572

17 بازدید70 views

اشرف بروجردی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن افزود:سطح بالایی از مناقشات فرهنگی در جامعه ما وجود دارد که باید آنها را از طریق مذاکره و گفت و گو کاهش داد و صالحی امیری شخص مناسبی برای این کار است.وی تصریح کرد: شرط نخست حل مشکلات فرهنگی این است که […]

اشرف بروجردی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی #فراسخن افزود:سطح بالایی از مناقشات فرهنگی در جامعه ما وجود دارد که باید آنها را از طریق مذاکره و گفت و گو کاهش داد و صالحی امیری شخص مناسبی برای این کار است.
وی تصریح کرد: شرط نخست حل مشکلات فرهنگی این است که وزیر آینده پیش از هر چیز، باید دیالوگی بین نظرات و آرای مختلف فرهنگی موجود در کشور راه اندازد. در این راه البته وظیفه سنگینی به عهده صدا و سیما است که متاسفانه تاکنون صرفا شاهد تقابل این رسانه با دیدگاه های فرهنگی دولت بوده ایم.
بروجردی افزود: برقراری دیالوگ بین گروه های مختلف فرهنگی کشور کاری سخت اما شدنی است و امیدواریم آقای صالحی از عهده آن برآید.
پس از استعفای علی جنتی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس جمهوری طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، رضا صالحی امیری را به عنوان وزیر پیشنهادی خود معرفی کرد. صالحی امیری هم اکنون سرپرست این وزارتخانه است.
سیام۳۰۸۱**خبرنگار: ناصر غضنفری*انتشاردهنده:زهره محتشمی پور

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.