انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19588

9 بازدید47 views

به گزارش #فراسخن به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی مجلس خبرگان رهبری،از مصوبات جلسه امروز هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری، تغییر زمان اجلاسیه این مجلس از آذرماه به اسفند بود. بر این اساس دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم)، هفده و هجدهم اسفندماه در تهران برگزار خواهد شد.در سومین جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان […]

به گزارش #فراسخن به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی مجلس خبرگان رهبری،از مصوبات جلسه امروز هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری، تغییر زمان اجلاسیه این مجلس از آذرماه به اسفند بود.
بر این اساس دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم)، هفده و هجدهم اسفندماه در تهران برگزار خواهد شد.
در سومین جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری (موضوع اصل ۱۱۱ قانون اساسی) نیز بحث درباره وظایف کمیسیون که در جلسات گذشته این کمیسیون در دستور کار بود ادامه پیدا کرد.
همچنین در نهمین جلسه کمیسیون سیاسی _اجتماعی مجلس خبرگان رهبری(دوره پنجم) هم که صبح امروز تشکیل شد و حدود ۴ ساعت ادامه داشت، مسائل کلان اقتصادی و نیز فرهنگی با رویکرد بررسی کارکردها و اقدامات انجام شده در مقابل آسیب های فضای مجازی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین کارشناسان فضای مجازی معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم نیز در جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی آسیب ها و کارکردهای فضای مجازی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
۷۴۰۶/ ۶۱۳۳/ تنظیم کننده : عباس منجمی ** انتشاردهنده: علی شهیدیان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.