انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19604

10 بازدید32 views

به گزارش #فراسخن؛ در آخرین دیدار از روز نخست هفته دهم لیگ برتر فوتبال، دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.برای تیم استقلال تهران در این دیدار جابر انصاری دردقیقه ۳۵ […]

به گزارش #فراسخن؛ در آخرین دیدار از روز نخست هفته دهم لیگ برتر فوتبال، دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
برای تیم استقلال تهران در این دیدار جابر انصاری دردقیقه ۳۵ گلزنی کرد و ساسان انصاری در دقیقه ۷۷دروازه سید مهدی رحمتی را گشود و بازی را به تساوی کشاند.
در نیمه نخست بازیکنان تیم فولاد از امتیاز میزبانی کمال استفاده را کردند و تیم برتر این میدان بودند، اما موقعیت های این تیم با بی دقتی مهاجمان از دست رفت و دروازه استقلال باز نشد.
در ادامه بازیکنان استقلال توپ و میدان را در اختیار گرفته و ضمن کاهش حملات تیم فولاد، حملات خود را به روی دروازه حریف آغاز کردند و سرانجام با نفوذ ناصری از سمت راست و ارسال زیبای آن به جابر انصاری، این بازیکن بدون مزاحمت مدافعان حریف دروازه وحید طالب لو را باز کرد. در دقایق پایانی این نیمه اتفاق خاصی نیفتاد و بازیکنان به رختکن رفتند.
نیمه دوم نیز با حملات بازیکنان تیم فولاد آغاز شد و آنان باز هم در این دقایق تیم برتر میدان بودند، اما در ادامه این حملات بازیکنان این تیم نتوانستند به گل دست یابند.
از طرف دیگر بازیکنان تیم استقلال در این دقایق چشم به ضد حملات داشته و چندین بار بر روی دروازه طالب لو موقعیت ایجاد کردند که البته این موارد به گل تبدیل نشد. دوندگی و تلاش زیاد بازیکنان تیم فولاد سرانجام در دقیقه ۷۷ نتیجه داد و ساسان انصاری که این روزها برای این تیم گلزنی می کند، با یک حرکت تکنیکی از بین ۵مدافع تیم استقلال تهران دروازه رحمتی را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.
در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم برای کسب برتری نتیجه ای دربر نداشت و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.
تیم استقلال تهران در سه دیدار گذشته خود در لیگ برتر برابر رقبای خود سه پیروزی کسب کرده و به رده پنجم صعود کرده بود که با کسب تساوی برابر تیم فولاد نوار پیروزی های متوالی این تیم قطع شد.
تیم استقلال با کسب این تساوی با ۱۴ امتیاز در رده پنجم باقی ماند و تیم فولاد نیز ۱۲ امتیازی شد و در رده هشتم ایستاد.
ترکیب تیم فوتبال فولاد خوزستان:
وحید طالب لو، عبدالله کرمی، ایوب والی، یوسف وکیا، احمد عبدالله زاده، سروش سعیدی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، اسماعیل شریفات، عبدالله ناصری و ساسان انصاری.
ترکیب تیم فوتبال استقلال تهران:
مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون، مگویان، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، بختیار رحمانی، جابر انصاری، کاوه رضایی و علی قربانی.
ورزشی**۹۱۴۴**۱۵۸۴
خبرنگار-سعید قهرمانی*انتشاردهنده-مریم مولوی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.