انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19621

9 بازدید30 views

به گزارش #فراسخن، هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتسال روزپنجشنبه با برگزاری پنج دیدار پیگیری شد.تیم تاسیسات دریایی۷ بر ۲ آذرخش بندرعباس را شکست داد و دانشگاه آزاد با هدایت حسین شمس مقابل حفاری اهواز با نتیجه پرگل ۴ بر۲ شکست خورد. زاهدی و گیویلی برای دانشگاه آزاد و شهاب طالبی (سه گل) و […]

به گزارش #فراسخن، هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتسال روزپنجشنبه با برگزاری پنج دیدار پیگیری شد.
تیم تاسیسات دریایی۷ بر ۲ آذرخش بندرعباس را شکست داد و دانشگاه آزاد با هدایت حسین شمس مقابل حفاری اهواز با نتیجه پرگل ۴ بر۲ شکست خورد. زاهدی و گیویلی برای دانشگاه آزاد و شهاب طالبی (سه گل) و علیرضا بهلولی برای تیم اهوازی گلزنی کردند.
تیم دبیری تبریز نیز مقابل لبنیات ارژن شیراز با نتیجه ۶ بر ۴ به برتری رسید. فرهاد فخیم، نادر حنیفی (دو گل)، جواد اصغری‌مقدم و بابک اکبری برای دبیری گلزنی کردند. نجفی (دو گل) و بیضایی نیز گلزنان تیم ارژن در این دیدار بودند.
نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به این شرح است :
یاسین پیشرو قم ۲ مس سونگون ۵
دبیری تبریز ۶ ارژن شیراز ۴
آذرخش بندرعباس ۲ تاسیسات دریایی ۷
شهرداری ساوه یک مقاومت البرز یک
طرح و توسعه و الوند ۳ شهروند ساری ۵
دانشگاه آزاد ۲ حفاری اهواز ۴
فرش آرا مشهد یک گیتی پسند ۳
در پایان هفته هفتم لیگ فوتسال، تیم گیتی پسند با ۲۱ امتیاز همچنان صدرنشین است و تیم های حفاری اهواز و تاسیسات دریایی به ترتیب با ۱۶ و ۱۵ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.
تیم های دانشگاه آزاد، آذرخش بندرعباس و طرح و توسعه الوند نیز به ترتیب در رده های دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.
ورزشی(۲)* ۹۰۲۹* ۱۰۶۴خبرنگار: محمد مهدی موذن * انتشار دهنده: فرشاد محسن زاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.