انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19651

19 بازدید20 views

به گزارش #فراسخن علیرضا منصوریان شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر فولادخوزستان اظهار کرد: در این بازی تیم ما به دلیل کیفیت خوب زمین و قدرت بدنی بالا، در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت های خوبی نیز خلق کند.وی افزود:خط هافبک ما در این […]

به گزارش #فراسخن علیرضا منصوریان شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر فولادخوزستان اظهار کرد: در این بازی تیم ما به دلیل کیفیت خوب زمین و قدرت بدنی بالا، در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت های خوبی نیز خلق کند.
وی افزود:خط هافبک ما در این بازی آزادانه تدابیر تاکتیکی را در زمین اجرا کرد ولی حریف در نیمه دوم به بازی مستقیم روی اورد.
سرمربی تیم استقلال تهران ادامه داد: اگرچه تیم ما به خوبی بر میدان مسلط بود اما بازیکنان ما روی یک سهل انگاری گل زده را از دست دادند.
وی بیان کرد: هر بازیکنی که پیراهن استقلال را بر تن می کند نسبت به ۳۰ میلیون هوادار متعهد می شود و بازیکنان ما در بازی های خود به این باور رسیده اند که باید با جان و دل برای شادی هواداران خود تلاش کنند.
منصوریان در خصوص حاشیه هایی که هواداران در ورزشگاه برای وی ایجاد کردند نیز گفت:گرچه بارها در مصاحبه های خود در دو سال گذشته گفته ام که ارادت خاصی به هواداران خوزستانی دارم اما برخی تماشاگران توهین های ناشایست به من و خانواده ام دارند که باعث تاسف است.
وی ادامه داد:می توانم نسبت به این رفتارها عکس العمل نشان دهم ولی این رفتارها به دور از منزلت مربیگری است و خونسردی من نشان می دهد که نسبت به خوزستانی ها ارادت و علاقه خاصی دارم.
سرمربی تیم استقلال تهران درخصوص تعطیلات لیگ برتر نیز گفت:این تعطیلات برای تیم ما خوب بود و امید است که تیم ملی ما بتواند مسابقات خود را با موفقیت پشت سر بگذارد.
دیدار تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر برگزار شد و با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.
شبک **۷۱۵۲/۶۱۲۵ **۱۹۱۷**خبرنگار:محمدرضا خبازان ** تنظیم کننده:سیدبهادر حسینی**انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.