انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19762

6 بازدید34 views

به گزارش #فراسخن، دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که از تیم های مدعی فصل جاری لیگ برتر باشگاه های ایران محسوب می شوند از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.قضاوت این دیدار که در حضور حدود ۵۰ هزار تماشاگر در حال برگزاری است را «علیرضا […]

به گزارش #فراسخن، دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که از تیم های مدعی فصل جاری لیگ برتر باشگاه های ایران محسوب می شوند از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.
قضاوت این دیدار که در حضور حدود ۵۰ هزار تماشاگر در حال برگزاری است را «علیرضا فغانی» برعهده دارد.
سرخپوشان پایتخت که برای بازگشت به صدرجدول رده بندی، نیاز به کسب سه امتیاز این بازی دارند، دیدار امروز را هجومی آغاز کردند، اما در ادامه هافبک های میهمان با دوندگی بالای خود، روند بازی را به تعادل کشیدند.
در دقیقه ۱۸، پاس «محسن مسلمان» به «مهدی طارمی» رسید که ضربه او را دروازه بان باتجربه صنعت نفت به زیبایی مهار کرد و توپ برگشتی را هم «علی علیپور» به بالای دروازه فرستاد.
در دقیقه ۳۰، دومین فرصت گلزنی پرسپولیس به دست آمد که بازهم «علی علیپور» با بی دقتی این بخت مناسب را از دست داد.
در دقیقه ۳۵، حرکت بازیکنان پرسپولیس توپ را به «کمال کامیابی نیا» رساند که ضربه سنگین او به دیرک عمودی دروازه صنعت نفت برخورد کرد.
برانکو که از شرایط تیمش رضایت نداشت در دقیقه ۳۶ «امید عالیشاه» را جایگزین «وحید امیری» کرد.
در دقایق باقی مانده نیمه نخست نیز تلاش برای گلزنی بی نتیجه ماند تا ۴۵ دقیقه اول بازی با تساوی بدون گل همراه شود.
**ترکیب پرسپولیس:
رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری(امید عالیشاه)، محسن مسلمان، مهدی طارمی و علی علیپور.
**ترکیب نفت آبادان:
حسن هوری، حسین بغلانی، مجتبی ممشلی، فرشاد فرجی، علی عبدالهل‌زاده، محمدرضا پورمحمد، گوی هیان کیم، حکیم نصاری، محمد زبیر نیک‌نفس، میلاد جهانی و محمد شادکام.
ورزشی**۳۷۸۳** ۱۷۰۱
خبرنگار: امیر میرزاییان* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.