انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19788

20 بازدید27 views

به گزارش #فراسخن، این مسابقه در چارچوب هفته ششم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نونهالان باشگاه های ایران در مجموعه ورزشی شهید پاکنژاد یزد برگزار که در این دیدار بازیکنان تیم نونهالان فولاد یزد از همان ابتدای مسابقه برای برد در این دیدار خانگی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند .تک گل تیم فوتبال […]

به گزارش #فراسخن، این مسابقه در چارچوب هفته ششم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نونهالان باشگاه های ایران در مجموعه ورزشی شهید پاکنژاد یزد برگزار که در این دیدار بازیکنان تیم نونهالان فولاد یزد از همان ابتدای مسابقه برای برد در این دیدار خانگی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند .
تک گل تیم فوتبال نونهالان فولاد یزد را امیرحسین زارع در دقیقه ۷۳ به ثمر رساند .
مسابقات این فصل لیگ برتر نونهالان فوتبال باشگاه های کشور در قالب چهار گروه به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و در نهایت دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود و در نهایت تیم های اول تا سوم مشخص می شود.
تیم‌های قهرمان فصل قبل در رده های نوجوانان و نونهالان به تورنمنت‌های باشگاهی در ژاپن و چین اعزام شدند که موضوع انگیزه تیم‌ها را برای کسب نتیجه در این رقابت ها افزایش داده است.
تیم فوتبال نونهالان یزد در گروه دوم با تیم های مس کرمان، برق شیراز، استقلال بوشهر، البدر بندرکنگ، خلیج فارس و برق شیراز همگروه است.
فولاد یزد تنها نماینده استان در لیگ برتر نونهالان باشگاه های کشور است.
۷۵۳۶/ ۶۰۱۴/ شبد ** ۱۰۹۵ ** خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار دهنده : رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.