انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19790

10 بازدید34 views

به گزارش #فراسخن، «محمد مهدی زاهدی» امروز-جمعه- در آخرین روز از سفر اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر،افزود: این نشست ویژه با حضور مسئولان و معاونان وزارتخانه های علوم، آموزش و پرورش، بهداشت و مسئولان سازمان برنامه و بودجه و سایر نهادهای ذیربط […]

به گزارش #فراسخن، «محمد مهدی زاهدی» امروز-جمعه- در آخرین روز از سفر اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر،افزود: این نشست ویژه با حضور مسئولان و معاونان وزارتخانه های علوم، آموزش و پرورش، بهداشت و مسئولان سازمان برنامه و بودجه و سایر نهادهای ذیربط برگزار خواهد شد.
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تاکید کرد: به طور قطع ما با جدیت پیگیر حل مشکلات حوزه آموزش این استان هستیم.
هیات پارلمانی در جریان این سفر همچنین از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان همچون آزمایشگاه، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و سایر قسمت ها بازدید بعمل آوردند.
پس از بازدید اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قسمت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، نشست مشترکی با حضور اعضای کمیسیون و مسئولان این واحد برگزار شد.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این نشست با بیان اینکه دانشگاه آزاد شجره طیبه ای است که نهالش در ایران کاشته شده، گفت: امروز آن نهال به درخت تنومندی تبدیل شده که اگر غفلت شود آن درخت دچار آفت می شود بنابراین باید برای سالم ماندن آن تلاش کرد.
زاهدی ادامه داد: روز گذشته مسئولان دانشگاه پیام نور زابل گزارشی را ارائه کردند که براساس آن بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در دانشگاه های بزرگ در مقطع ارشد قبول شده اند.
وی گفت: انتظار است که در بحث کیفی سازی آموزش اقدامات بیشتری صورت گیرد و در این راه مجلس شورای اسلامی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم تلاش می کنند تا دانشگاه آزاد به نقطه مطلوب خود دست یابد.
حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند، عبدالباسط درازهی نماینده مردم سراوان، سیب و سوران در مجلس شورای اسلامی، راشکی مدیرکل نوسازی مدارس استان سیستان و بلوچستان و روسای دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی زهدان و رئیس آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان نیز در جلسه امروز حضور داشتند.
به گزارش خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در سفر به استان سیستان و بلوچستان، با مدیران دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و برخی مدیران حوزه آمورش و پرورش این استان نشست های مشترک برگزار کردند.
سیام**۳۰۷۰** ۱۷۰۱
تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.