انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19802

12 بازدید26 views

به گزارش #فراسخن، علی دایی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی با سیاه جامگان افزود: بازیکنان سیاه جامگان حملات زهر داری بر روی دروازه ما نداشتند و تنها سه بار بر روی دروازه ما توپ فرستادند که دو تای آنها گل شد. دایی ادامه داد: خوش شانسی سیاه جامگان گریبان ما را گرفت […]

به گزارش #فراسخن، علی دایی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی با سیاه جامگان افزود: بازیکنان سیاه جامگان حملات زهر داری بر روی دروازه ما نداشتند و تنها سه بار بر روی دروازه ما توپ فرستادند که دو تای آنها گل شد.
دایی ادامه داد: خوش شانسی سیاه جامگان گریبان ما را گرفت و مانع از پیروزی ما در این دیدار شد، تمام تلاش خود را انجام دادیم ولی هر چه زدیم به در بسته خورد.
وی در خصوص مشکلات مالی نفت تهران اظهار کرد: با وجود این مشکلات توانسته ایم خوب کار کنیم، حال تصور کنید اگر این مشکلات وجود نداشت تیم نفت چه نتایجی می گرفت.
دایی در پایان ضمن عذر خواهی بخاطر عدم حضور در کنفرانس خبری پیش از بازی عنوان کرد: تاخیر به وجود آمده در پرواز سبب این اتفاق شد که من بخاطر عدم حضورم از اصحاب رسانه عذرخواهم

***تساوی عادلانه بود ولی دلخواه ما نبود
مربی تیم فوتبال سیاه جامگان نیز در این نشست افزود: بازی متعادلی بود و هر دو تیم موقعیت هایی بر روی دروازه حریف خود داشتند که به نظرم تساوی عادلانه بود اما ما برای برد به میدان آمده بودیم و نتیجه به دست آمده دلخواه ما نیست.
عباس دهقانی با یادآوری وضعیت بازیکنان تیم نفت اظهار کرد: نشان دادیم در مقابل تیم های پرمهره هم می توانیم قد علم کنیم و به راحتی به آنها امتیاز ندهیم
دهقانی در مورد انتخاب سرمربی تیم گفت: انتخاب سرمربی به تصمیم خداداد عزیزی است و در همین مدت یک ماه تعطیلات لیگ از میان گزینه های مد نظر یکی را انتخاب می کنیم.
سیاه جامگان مشهد و نفت تهران در بازی امروز خود در ورزشگاه ثامن مشهد به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ رضایت دادد.
در پایان هفته دهم لیگ برتر سیاه جامگان با ۱۰ امتیاز در مکان دوازدهم و نفت تهران با ۱۶ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی لیگ برتر کشور قرار دارند.
۷۴۹۵/ ۶۰۱۲ خبرنگار:حسین عباسی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.