انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19861

31 بازدید31 views

مسعود امامی یگانه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: بارش برف در اردبیل بیشتر بر درختان سطح شهر و سیم های برق خسارت وارد کرد که بر اساس برآورد اولیه و اعلام شرکت توزیع برق و شهرداری اردبیل این خسارت در سیم های برق به میزان هفت میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال […]

مسعود امامی یگانه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: بارش برف در اردبیل بیشتر بر درختان سطح شهر و سیم های برق خسارت وارد کرد که بر اساس برآورد اولیه و اعلام شرکت توزیع برق و شهرداری اردبیل این خسارت در سیم های برق به میزان هفت میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال و درختان سطح شهر هم ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی اظهار کرد: میزان خسارت های وارده به سازمان مدیریت بحران و وزارت کشور گزارش شده و وزارت کشور ضمن هماهنگی با سازمان مدیریت وبرنامه ریزی پیشنهاد جبران این خسارت و تخصیص اعتبار را خواهند داد که انشاالله با تخصیص اعتبار بخشی از خسارتها جبران شود.
امامی با اشاره به شدت بحران برف در اردبیل و تلاش نیروهای امدادی برای مهار آن افزود: شدت بارش برف در چند سال اخیر آن هم در فصل پاییز کم سابقه بود اما با تلاش نیروهای امدادی و مشارکت مردم بحران پیش آمده مهار شد و در حال حاضر هم ۴۰۰ مورد قطعی سیم برق اصلاح شده است و مشکلی در رابطه با قطعی برق در شهر ها و بخشها و روستاها دیده نمی شود .
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل در خصوص کمبود تجهیزات لازم برای مقابله به بحران در استان اردبیل گفت: مشکل عمده ما در اتفاق اخیر کمبود بالابر و اره برقی بود که با هماهنگی استاندار اردبیل امکانات و تجهیزات لازم از آذربایجان شرقی بعنوان استان معین تامین شد. وی ادامه داد: البته با این امکانات اندک هم بسیاری از اتفاقات برق اصلاح شده بود اما برای اینکه بطور سریع خاموشی برق رفع شود امکانات لازم از آذربایجان شرقی در خواست و به موقع هم تامین شد .
امامی در خصوص خسارت ناشی از برف در شهرستان ها هم گفت: در شهرستان های استان اردبیل شدت برف زیاد نبود و خسارتی هم تا کنون گزارش نشده است .
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل با اشاره به مشارکت مردم و نیروهای امدادی برای مقابله با بحران برف افزود: مشارکت مردم و نیروهای شهرداری ،اداره برق ، هلال احمر و پلیس راه در این اتفاق قابل تحسین بود که جا دارد از همه آنها تشکر و قدردانی شود .
به گزارش #فراسخن ، بارش برف به میزان ۵۰ سانتی متر در شهرستان اردبیل موجب قطعی برق ،شکسته شدن ۱۵۰ هزار اصله درخت و مسدود شدن راه ارتباطی ۵۰ روستا در اردبیل شده بود که با حمایت و پشتیبانی مردم و نیروهای امدادی خاموشی برق و مسدودی راه ها مرتفع شد.
خبرنگار:یعقوب شاددل** انتشاردهنده: عارف شیرزاد
۷۱۱۰/ ۱۲۵۷

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.