انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19898

8 بازدید38 views

کامبیز خلیلی روز شنبه در گفت وگو با #فراسخن افزود: این شکارچیان روز جمعه اقدام به شکار یک راس قوچ وحشی کرده بودند. وی اظهارکرد: در پی گزارش تیراندازی در ارتفاعات راونج، ماموران یگان حفاظت این اداره به محل اعزام و موفق به دستگیری این شکارچیان شدند. خلیلی ادامه داد: از این شکارچیان که پدر […]

کامبیز خلیلی روز شنبه در گفت وگو با #فراسخن افزود: این شکارچیان روز جمعه اقدام به شکار یک راس قوچ وحشی کرده بودند.
وی اظهارکرد: در پی گزارش تیراندازی در ارتفاعات راونج، ماموران یگان حفاظت این اداره به محل اعزام و موفق به دستگیری این شکارچیان شدند.
خلیلی ادامه داد: از این شکارچیان که پدر و پسر ساکن دلیجان بودند علاوه بر لاشه شکار یک قبضه اسلحه گلوله زنی برنو ،شماری فشنگ و سایر ادوات شکار کشف و ضبط شد.
رئیس محیط زیست دلیجان گفت: بر اساس هماهنگی با دادستان این شهرستان متخلفان بازداشت و برای مراحل قانونی تحویل نیروی انتظامی شدند.
خلیلی افزود: این شکارچیان متخلف علاوه بر مجازات تعیین شده در ماده ۱۰ قانون شکار و صید موظف به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه ضرر و زیان شکار یک راس قوچ وحشی نیز می شوند.
شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی دارای یک پناهگاه حیات وحش در منطقه جاسب است که این منطقه در سال ۱۳۸۱ توسط شورای عالی حفاظت محیط زیست، به عنوان پناهگاه حیات وحش مطرح شد.
در پناهگاه حیات وحش جاسب جانورانی چون قوچ و میش، گرگ، روباه، خرگوش، گراز، تشی، خارپشت، کبک، تیهو، بلدرچین، قمری، سبز قبا، چکاوک کاکلی، شاه بوف، سارگپه، عقاب دو برادر، دلیجه و بسیاری جوندگان و خزندگان زندگی می کنند.
/۶۰۱۳/۷۲۷۷/خبرنگار: افسانه آروند/**انتشاردهنده:مژگان حیدری*

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.