انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 19942

4 بازدید32 views

به گزارش #فراسخن، جبهه مردمی برای آزادسازی استان اسکندرون سوریه با انتشار فیلمی بر زنده بودن علی کیالی فرمانده خود تاکید کرد.کیالی که در یکی از بیمارستان های لاذقیه درحال گذراندن دوره درمان خود است دراین فیلم رجب طیب اردوغان را به تلاش برای ترور خود متهم و اعلام کرد: همه تلاش های تروریست ها […]

به گزارش #فراسخن، جبهه مردمی برای آزادسازی استان اسکندرون سوریه با انتشار فیلمی بر زنده بودن علی کیالی فرمانده خود تاکید کرد.
کیالی که در یکی از بیمارستان های لاذقیه درحال گذراندن دوره درمان خود است دراین فیلم رجب طیب اردوغان را به تلاش برای ترور خود متهم و اعلام کرد: همه تلاش های تروریست ها برای ترور وی با شکست روبه رو شده است زیرا سوریه کشور پیروزی است.
وی افزود: مبارزه را تا پیروزی زیر پرچم نظام سوریه و فرماندهی بشار اسد ادامه می دهد.
کیالی اضافه کرد: گروه های تروریستی دربرابر ارتش سوریه هیچ موفقیتی نخواهند داشت.
جبهه مردمی برای آزادسازی استان اسکندرون اعلام کرد که علی کیالی براثر آخرین تلاش برای ترور وی در روز چهارشنبه گذشته فقط به صورت سطح زخمی شده است.
از هفت ماه پیش که علی کیالی براثر انفجار یک بمب در مسیر خودرو وی در منطقه ضاحیه الاسد لاذقیه زخمی شد تاکنون هیچ اطلاعی از وی در دست نبود.
گروه های تروریستی پس از این انفجار اعلام کرده بودند که وی را کشته اند.
کیالی از ساکنان شهر انطاکیه در استان اسکندرون است و سال ۲۰۱۱ همزمان با آغاز بحران سوریه وارد این کشور شد.
وی طرفداران بسیاری درمیان علوی های ساکن استان اسکندرون دارد.
منطقه اسکندرون که در سوریه به عنوان پانزدهمین استان این کشور شناخته می شود از سال ۱۹۳۹ و با خروج نیروهای فرانسوی، ارتش ترکیه بر این منطقه مسلط شد.
۶۱۱۶ **شبس*۱۴۸۸ **انتشاردهنده: بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.