انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20007

18 بازدید33 views

علی اکبری روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار #فراسخن اظهارکرد:جو حاکم بر مجلس در خصوص وزرای پیشنهادی به مجلس به دلیل اینکه فرصت زیادی تا پایان دولت یازدهم وجود ندارد جو همکاری است.نماینده مردم شهرستان های بجنورد،مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی افزود: هرچند که طیف ها و گروه […]

علی اکبری روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار #فراسخن اظهارکرد:جو حاکم بر مجلس در خصوص وزرای پیشنهادی به مجلس به دلیل اینکه فرصت زیادی تا پایان دولت یازدهم وجود ندارد جو همکاری است.
نماینده مردم شهرستان های بجنورد،مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی افزود: هرچند که طیف ها و گروه های در مجلس در خصوص برخی از گزینه های پیشنهادی نقدهایی دارنداما، این سه وزیر رای کافی را به دست خواهند آورد.
عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی افزود: با توجه به تجربیاتی که وزرای پیشنهادی دارند کسب رای آن ها را در مجلس دوچندان کرده است.
وی درخصوص وزیرپیشنهادی آموزش و پرورش درمجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:به هرحال برای سه گزینه پیشنهادی نگرش های مختلف سیاسی و اجتماعی و همچنین نگاه های مثبت و منفی وجود دارد.
وی تصریح کرد: ابهامات و مشکلات موجود در باره سه گزینه باید قبل از رای گیری در مجلس بین وزرا و نمایندگان برطرف شود و طبیعی است که سئوالات و ابهامات در ذهن نمایندگان باقی بماند، شرایط رای گیری را مشکل می کند.
رییس جمهوری یکشنبه هفته گذشته در نامه ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی سه وزیر پیشنهادی برای وزارتخانه های فرهنگ وارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش را برای اخذ رای اعتماد معرفی کرد.
سید رضا صالحی امیری وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش هستند که به مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.
صالحی امیری مشاور رئیس جمهوری و رئیس سازمان اسناد و مدارک و کتابخانه ملی ایران در سال ۱۳۴۰ در شهر بابل به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دکترای مدیریت دولتی از دانشگاه علوم و تحقیقات و استادیار دانشگاه است.
مسعود سلطانی فر دیگر وزیر پیشنهادی ، در دولت یازدهم معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.
وی که متولد سال ۱۳۳۸ است به عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر نیز انتخاب شده بود که پس از رفتن به میراث فرهنگی از شورای شهر تهران استعفا کرد.
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نیز متولد ۱۳۳۴، استاد دانشکده عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، رئیس مجتمع آموزشی مفید، عضو شورای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی جمهوری اسلامی ایران و معاون اسبق طرح و توسعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.
از همان روز معرفی وزیران پیشنهادی به مجلس، سه وزیر پیشنهادی با حضور در فراکسیون ها و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی در مورد برنامه هایشان با نمایندگان مجلس سخن گفتند.
۷۱۸۳/ ۶۰۴۲ خبرنگار:مرضیه اردکام** انتشاردهنده:علی شهیدیان

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.