انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20045

7 بازدید38 views

رقابت های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی از ۱۱ تا ۱۵ آبان ماه در امارات برگزار می شود.به گزارش #فراسخن از فدراسیون فوتبال، ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران به فاصله دو روز مانده تا آغاز رسمی مسابقات جام بین قاره ای ۸:۳۰ صبح امروز یکشنبه ۹ آبان ماه تهران را به مقصد دوبی ترک […]

رقابت های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی از ۱۱ تا ۱۵ آبان ماه در امارات برگزار می شود.
به گزارش #فراسخن از فدراسیون فوتبال، ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران به فاصله دو روز مانده تا آغاز رسمی مسابقات جام بین قاره ای ۸:۳۰ صبح امروز یکشنبه ۹ آبان ماه تهران را به مقصد دوبی ترک کردند.
بنا بر این گزارش عصر روز گذشته آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی در زمین ساحلی کمپ تیم های ملی برگزار شد.
این تمرین ۶۰ دقیقه ای صرفا جهت گرم کردن بدن بازیکنان از سوی کادرفنی تدارک دیده شده بود، چراکه ملی پوشان رقابت‌های پرفشار جام بین قاره ای جهان را پیش رو دارند.
در حاشیه تمرین روز گذشته تیم ملی می توان به حضور یک نوجوان کم توان علاقمند به فوتبال ساحلی اشاره کرد. مربی این نوجوان در گفت و گو با کادرفنی تیم ملی از بهبود وضعیت حرکتی وی در چند روز اخیر و پس از قطعی شدن دیدارش با ملی پوشان ساحلی خبر داد که موجب خوشحالی بازیکنان تیم ملی و اهدای لباس تیم ملی به این نوجوان شد.
بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان جهت آمادگی بیشتر در رقابت‌های جام بین قاره ای جهان و به فاصله دو روز مانده به شروع رسمی مسابقات امشب ساعت ۱۹ در یک بازی دوستانه به مصاف تیم پرقدرت تاهیتی می روند.
تیم فوتبال ساحلی ایران عنوان سومی رقابت های جام بین قاره ای ۲۰۱۵ و قهرمانی ۲۰۱۳ امارات را در اختیار دارد.
ملی پوشان ساحلی کشورمان در رقابت های جام بین قاره ای ۲۰۱۳ امارات در مرحله فینال تیم پرقدرتمند روسیه قهرمان جام جهانی تاهیتی و قهرمان دو دوره گذشته را ۴ بر ۳ بردند و جام قهرمان بین قاره ای را بدست آوردند.
ملی پوشان کشورمان در سال ۲۰۱۳ نیز بر تیم های برزیل پرافتخارترین تیم دنیا و نایب قهرمان دو دوره قبل و همچنین تیم ایتالیا غلبه کردند.
تیم فوتبال ساحلی ایران در گروه A رقابت های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی با تیم های روسیه، آمریکا و مصر همگروه است و این مسابقات از ۱۱ تا ۱۵ آبان ماه در امارات برگزار خواهد شد.
ورزشی**‌ ۹۳۹۵** ۱۷۰۱
تنظیم کننده: داود آجورلو * انتشاردهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.