انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20046

32 بازدید44 views

اکبر صابری روز یکشنبه در گفت وگو با #فراسخن افزود: متاسفانه در داخل کشور برخی شخصیت ها و گروه های افراطی منافع ملی را فدای غرض های سیاسی و جناحی می کنند. وی اضافه کرد: هرچند به عملکرد دولت یازدهم نقدهایی وارد است اما معدل عملکرد این دولت مثبت و قابل دفاع است. صابری اظهار […]

اکبر صابری روز یکشنبه در گفت وگو با #فراسخن افزود: متاسفانه در داخل کشور برخی شخصیت ها و گروه های افراطی منافع ملی را فدای غرض های سیاسی و جناحی می کنند.
وی اضافه کرد: هرچند به عملکرد دولت یازدهم نقدهایی وارد است اما معدل عملکرد این دولت مثبت و قابل دفاع است.
صابری اظهار کرد: خارج شدن ایران از انزوا، رفت و آمد هیاتهای بلند پایه کشورها طی یک سال گذشته باعث بهبود شرایط اقتصادی کشور و تاثیرگذاری بیشتر در عرصه های منطقه ای و بین المللی می شود.
وی بیان کرد: کنترل تورم و کاهش آن به کمتر از ۸ درصد، رشد اقتصادی کشور از منفی ۶ درصد به ۴ درصد، تثبیت قیمت ارز در چند سال گذشته و خارج شدن کشور از رکود اقتصادی از عملکرد مثبت دولت یازدهم است که مخالفان دولت نمی خواهند این موفقیت ها را ببینند.
وی همچنین گفت: آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در حمایت از دولت تدبیر و امید نگاه جناحی ندارد و منافع ملی کشور را می بیند.
صابری اظهار کرد: توصیه های رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پدرانه و از سر دلسوزی است و از همه گروه های سیاسی انتظار می رود به دور از افراطی گری به دولت یازدهم کمک کنند.
۶۰۴۷/۶۰۴۳** خبرنگار: موناعیدان** انتشاردهنده: خدانظرخواجه

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.