انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20062

21 بازدید40 views

به گزارش روز یکشنبه #فراسخن، اسدالله بادامچیان با اشاره به برنامه های انتخاباتی حزب مطبوعاتش افزود: مبنای انتخاب یک کاندیدا از میان چند نامزد انتخاباتی اصولگرایان، سهم خواهی و زد و بندهای سیاسی نیست.وی ادامه داد: کاندیدایی که قرار است حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ معرفی کند، یک شخصیت حقیقی است که […]

به گزارش روز یکشنبه #فراسخن، اسدالله بادامچیان با اشاره به برنامه های انتخاباتی حزب مطبوعاتش افزود: مبنای انتخاب یک کاندیدا از میان چند نامزد انتخاباتی اصولگرایان، سهم خواهی و زد و بندهای سیاسی نیست.
وی ادامه داد: کاندیدایی که قرار است حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ معرفی کند، یک شخصیت حقیقی است که پشتوانه شخصیت حقوقی حزب را هم همراه دارد و ما در نظر داریم در کنار هرکسی که بعنوان کاندیدا معرفی کردیم، یک شورای فکری و مشورتی ریاست‌جمهوری تشکیل دهیم.
بادامچیان با بیان این که همه می‌دانند حزب موتلفه اسلامی مورد اعتماد روحانیت، بزرگان و خواص کشور است، گفت: حزب موتلفه اسلامی در مسیر وحدت اصولگرایان خواهد بود و به عنوان مثال اگر در انتخابات ۱۰ گروه تصمیم گرفتند کاندیدای خود را معرفی کنند، موتلفه اسلامی هم نامزد خود را مطرح خواهد کرد تا از میان آنها فرد اصلح، ارجح و افضل انتخاب شود چرا که این به مردمسالاری اسلامی در جهت وحدت به ضوابط و رسیدن به نامزد ارجح کمک می کند.
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: معرفی کاندیدا از سوی موتلفه اسلامی، در چهارچوب تحقق وحدت اصولگرایان و انتخاب فردی اصلح صورت خواهد گرفت.
بادامچیان با بیان این که تاکنون برای تشخیص وظایف خود در انتخابات آینده مشورت‌هایی را انجام داده‌ایم گفت: در این زمینه از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، دبیران استانی و شهرستانی و اعضای کانون طرفداران حزب نیز نظرخواهی مکتوب بعمل آمده و جلساتی هم برای این موضوع برگزار شده است.
وی افزود: تاکنون در بررسی‌های خود به چندین شخص دارای ویژگی‌های لازم رسیده‌ایم که این افراد شامل اعضای حزب موتلفه اسلامی هستند، ضمن آنکه چهره‌های غیرموتلفه‌ای را نیز در بررسی‌ها مورد دقت قرار داده‌ایم.
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: این حزب بنا دارد از مشورت همه گروه های اصولگرا بهره گیرد تا تکلیف خود را درخصوص عرضه یک چهره موثر و کارآمد بنحو مطلوب و خداپسندانه انجام داده باشد..
بادامچیان با بیان اینکه باید ضابطه اصلح، ارجح و افضل را در انتخاب کاندیدای ریاست جمهوری اصولگرایان رعایت کرد، گفت: اصلح یعنی انتخاب شایسته ترین فرد برای کاندیداتوری ریاست جمهوری چه در صحنه داخلی و چه در عرصه بین المللی. اگر اصولگرایان به گزینه اصلح رسیدند، وظیفه شان این است که همه از او حمایت کنند.
وی که با روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی گفت و گو کرده است،‌ می افزاید ممکن است در بررسی گزینه‌ها، برخی افراد به لحاظ شرایط با یکدیگر یکسان باشند؛ در این شرایط باید ببینیم چه کسی بر دیگران رجحان دارد. شاخصه ارجح هم توجه به ارزش‌ها، عقلانیت، اعلمیت و عرف است.
سیام**۱۰۵۸**۱۴۲۹تنظیم کننده: محمد افضلی*انتشاردهنده: محسن طاهرزاده

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.ir



تماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.