انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20065

24 بازدید42 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن گری لوئیس روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز ملل متحد با بیان این که این اهداف نگاه مشترک برای آینده بشریت ارائه می دهد، افزود: طرح دیگری وجود ندارد و طرح و انتخاب دیگر، انتخاب دنیای تاریک خواهد بود.وی اظهار امیدواری کرد تا سال ۲۰۳۰ میلادی این اهداف محقق شود […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن گری لوئیس روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز ملل متحد با بیان این که این اهداف نگاه مشترک برای آینده بشریت ارائه می دهد، افزود: طرح دیگری وجود ندارد و طرح و انتخاب دیگر، انتخاب دنیای تاریک خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد تا سال ۲۰۳۰ میلادی این اهداف محقق شود و کشورهای مختلف عملکرد خود را بر اساس دستیابی به این اهداف ارائه کنند.
وی خاطرنشان کرد: ایران دستاوردهای خود را در رسیدن به اهداف در جلسه سازمان ملل متحد ارائه می کند و ما نسبت به همکاری این کشور و سازمان ملل خوشبین هستیم.
هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در ایران یادآور شد: این نهاد از همه اعضای خود برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار حمایت می کند.
گری لوئیس درمورد قراردادی که امروز در حضور سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه امضا شد، تصریح کرد: اجرای این قرارداد( undaf)که از سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز می شود در مدت سه سال بر چهار محور سلامت، مبارزه با مواد مخدر،توسعه پایدار و محیط زیست انجام می شود.
وی با بیان این که اهداف این برنامه با اهداف سازمان ملل کاملا هماهنگ است اظهار داشت: این قرارداد ارتباط بسیار قوی به اهداف توسعه پایدار دارد و ما برای دستیابی به این اهداف نیاز به حمایت داریم.
وی بایادآوری فعالیت ۴۰۰ نفر از کارمندان سازمان ملل متحد در ایران، اظهار داشت: ۹۰ درصد از همکاران من ایرانی هستند و از همه فعالیت های آنان برای رسیدن به صلح، عدالت و حقوق بشر تشکر می کنم.
هماهنگ کننده سازمان ملل در تهران خاطرنشان کرد: این نهاد بین المللی برای من بیشتر از یک سازمان است و چشم اندازی است که کشورها می توانند در راستای اهداف مشترک دور هم متحد شوند.
گری لوئیس گفت: بر این باورم که تنها از طریق خدمت به دیگران می توانیم به انسانیت برسیم.
وی در پایان سخنرانی خود ابیاتی از سعدی که بر سر در سازمان ملل متحد در نیویورک نقش بسته است را برای حاضرین قرائت کرد.
به گزارش #فراسخن، مراسم بزرگداشت هفتاد و یکمین سالگرد تاسیس سازمان ملل متحد با حضور جمعی از مقامات جمهوری اسلامی ایران و گری لوئیس هماهنگ کننده مقیم ملل متحد در کتابخانه ملی برگزار شد.
سیام ** ۲۰۲۱ ** ۹۳۱۴** خبرنگار: داود مرادپور** انتشاردهنده: مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.