انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20077

6 بازدید25 views

به گزارش #فراسخن، مهدی تاج روز یکشنبه در مراسم رونمایی از تجهیزات رادیویی داوران فوتبال،گفت:داوری ما امروز در عرصه بین المللی موفقیت های زیادی پیدا کرده و فینال جام باشگاه های جهان و المپیک را تیم داوران ایرانی سوت زده اند که این افتخار بزرگی است.رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه این فغانی نیست که […]

به گزارش #فراسخن، مهدی تاج روز یکشنبه در مراسم رونمایی از تجهیزات رادیویی داوران فوتبال،گفت:داوری ما امروز در عرصه بین المللی موفقیت های زیادی پیدا کرده و فینال جام باشگاه های جهان و المپیک را تیم داوران ایرانی سوت زده اند که این افتخار بزرگی است.
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه این فغانی نیست که وسط زمین سوت می زند بلکه جریان داوری ایران که در میدان جهانی حضور دارد،گفت:
موفقیت داوران متعلق به همه کشور است و من از فغانی و همکارانش تشکر می کنم که داوری ایران را در جهان مطرح کرده اند.
تاج تصریح کرد: سال ها قبل برای مسابقه مهم شهرآورد پایتخت داور خارجی می آوردیم اما امروز کسی تردیدی در توانایی داوران داخلی ندارد و این مسابقه را داوران توانمند خودمان سوت می زنند.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود: امروز همه پذیرفته اند که اشتباهات داوری سهوی است و هیچ فرد عاقلی نیست که بخواهد به عمد به نفع تیمی سوت بزند و چگونه می شود که هر ١۶ تیم لیگ برتر ما مدعی شوند که داوری به ضرر آنهاست؟ گویی ١۶ تیم در دیگر نقاط دنیا سود می برند!
تاج ادامه داد: رشد فوتبال در کشور بتدریج در حال انجام است و امروز همه می پذیرند که حتی در فینال جام جهانی نیز اشتباه داوری رخ دهد.
رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به تامین تجهیزات رادیویی داوران فوتبال ایران به کمک حامی مالی کمیته داوران،گفت: ما سه فصل از داشتن این تجهیزات رادیویی محروم بودیم و از حامی مالی تشکر می کنم که بهترین مدل تجهیزات را برای داوران فوتبال خریداری کرده است.
تاج ابراز امیدواری کرد با تجهیزات جدید، فضای داوری بهتر شود و این قشر زحمتکش فوتبال که در پازل دریافت امکانات ،محروم هستند دستمزد های بالاتری دریافت کنند .
رئیس فدراسیون فوتبال در پایان تاکید کرد: انتظار من از کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری این است که سکوت و سکون نداشته باشد مثل سازمان لیگ که نباید سکوت کند و همیشه پاسخگو باشد.
در مراسم رونمایی از تجهیزات جدید رادیویی داوران فوتبال علاوه بر رئیس فدراسیون فوتبال، علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون، محمد رضا ساکت، مدیر تیم های ملی فوتبال،حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری، علیرضا فغانی داور بین المللی ایران ، علی میرزابیگی، محمدرضا منصوری و علی خسروی از پیشکسوتان داوری حضور داشتند.
ورزشی** ۹۱۲۹** ۱۷۰۱
خبرنگار: مهدی رهبر* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.