انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20097

11 بازدید24 views

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار پارلمانی #فراسخن، رییس مجلس قبرس و رییس مجلس شورای اسلامی در این دیدار بر توسعه روابط پارلمانی و دو جانبه تاکید کردند.قرار است طرفین پس از این دیدار در نشست خبری در جمع خبرنگاران حضور یابند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند.دیمیتری سیلورس رییس مجلس قبرس به دعوت علی لاریجانی […]

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار پارلمانی #فراسخن، رییس مجلس قبرس و رییس مجلس شورای اسلامی در این دیدار بر توسعه روابط پارلمانی و دو جانبه تاکید کردند.
قرار است طرفین پس از این دیدار در نشست خبری در جمع خبرنگاران حضور یابند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند.
دیمیتری سیلورس رییس مجلس قبرس به دعوت علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و در راس هیاتی پارلمانی امروز به تهران سفر کرده است، وی در سفر سه روزه خود ضمن دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی با برخی از مقامات ایران از جمله آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و علی اکبر ولایتی رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت وگو می کند.
جمهوری قبرس کشوری جزیره ای در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (بخش ترک نشین) و بخش یونانی نشین تقسیم می شود که در آن هردو زبان ترکی و یونانی رسمی هستند.
سیام**۹۱۲۱ *۱۴۴۹*خبرنگار: سمیه لاری*انتشار : امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.