انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20101

23 بازدید38 views

به گزارش #فراسخن به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدحسین مقیمی روز یکشنبه درگردهمایی فرمانداران و بخشداران استان بوشهر در عسلویه افزود: همه مسئولان وظیفه دارند در مورد مسایل امنیتی منطقه، جدی ‌تر فعالیت کنند و اجازه ندهند کوچکترین مشکل امنیتی ایجاد شود. وی اضافه کرد: برای ایجاد امنیت در منطقه هر شهرستان و […]

به گزارش #فراسخن به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، محمدحسین مقیمی روز یکشنبه درگردهمایی فرمانداران و بخشداران استان بوشهر در عسلویه افزود: همه مسئولان وظیفه دارند در مورد مسایل امنیتی منطقه، جدی ‌تر فعالیت کنند و اجازه ندهند کوچکترین مشکل امنیتی ایجاد شود.
وی اضافه کرد: برای ایجاد امنیت در منطقه هر شهرستان و بخش باید روشهای منطبق با وضعیت آن منطقه را اجرا کند.
مقیمی اظهارکرد: استاندار و فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت زمینه‌ای را فراهم می‌ کنند که دستگاهها در انجام وظایف امنیتی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی موفق باشند.
وی بیان کرد: علاوه بر فعالیت‌های عادی وزارت کشور، پنج اولویت اصلی هم تعیین شده که شامل امنیت، مسایل اجتماعی، معیشت مردم، تکریم ارباب رجوع و انتخابات است.
قائم مقام وزیر کشور گفت: وزارت کشور به صورت ذاتی مسئول ایجاد امنیت در کشور است و با توجه به شرایط خاص منطقه، اهمیت آن بیشتر شده است.
مقیمی در مورد مسایل اجتماعی گفت: جامعه با نارسایی اجتماعی زیادی روبه رو است و براساس نظر رهبر معظم انقلاب همه دستگاههای اجرایی باید اقدامات موثری را بویژه در حوزه طلاق، اعتیاد، فقر، اخلاق اجتماعی و حاشیه‌نشینی انجام دهند.
وی بیان کرد: معیشت مردم نیز از جمله اولویت‌های وزارت کشور است که باید به آن پرداخته شود و روش ابتکاری استاندار بوشهر در برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با اقشار مختلف مردم و توجه به روستائیان و رسیدگی به بخش‌ها شیوه بسیار مطلوب و ارزشمندی است که با موفقیت اجرایی شده است.
قائم مقام وزیر کشور افزود: با وجود اینکه دولت در زمینه اقتصادی براساس آمارهای جهانی به رشد ۴٫۵ درصد رسیده ولی هنوز به تعهدی که دولت در این بخش داده است نرسیده و باید تلاش بیشتری شود.
مقیمی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: باید گفتمان اقتصاد مقاومتی در منطقه ایجاد و به تولیدات داخلی توجه شود.
وی به سمینار استانداران در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: گزارش استاندار بوشهر در این سمینار به عقیده معاونان وزارت کشور از بهترین و ارزشمندترین گزارشهای ارائه شده از سوی استانداران بود که لازم است از این اقدامها تقدیر شود.
مقیمی با تاکید براینکه اقتصاد کشور باید در چارچوب اقتصاد مقاومتی نوسازی شود، افزود: تصمیم دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی باید عملیاتی و اجرایی شود.
وی به اهمیت تکریم ارباب رجوع نیز اشاره کرد و گفت: باید کاری کنیم که مردم از اداره ها و دستگاههای اجرایی راضی بیرون بروند و یادمان باشد که مردم بیشترین کمک را به دولت کرده‌اند.
مقیمی بااشاره به اینکه انتخابات هفتم اسفند بخوبی برگزار شد افزود: اگر به مساله حق‌الناس، اجرای قانون و رعایت بی‌طرفی توجه نمی شد در امر مهم انتخابات موفق نمی شدیم.
وی افزود: در انتخابات آینده نیز باید با سه اصل حق‌الناس، اجرای قانون و رعایت بی‌طرفی به سمت برگزاری انتخابات گام برداریم.
مقیمی یادآور شد: انتخابات سال گذشته در نشاط سیاسی و آرامش خوبی برگزار شد که نمونه این انتخابات را در بوشهر شاهد بودیم.
قائم مقام وزیر کشور گفت: استاندار بوشهر و اعضای شورای تامین استان تصمیم های بسیار خوبی در حوزه‌های امنیتی برای ایجاد امنیت در این استان گرفته‌ اند.
۶۰۴۷/۶۰۴۳** خبرنگار: موناعیدان** انتشاردهنده: خدانظرخواجه

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.