انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20112

6 بازدید20 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمد مایلی‌کهن غروب یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جام حذفی اظهار کرد: تراکتورسازی تیمی با پشتوانه مردمی است و امیدواریم بازی خوب و تماشاگرپسندی در برابر این تیم ارائه کنیم .وی با اظهار تاسف از حواشی بازی های اخیر لیگ برتر فوتبال کشور افزود: […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن، محمد مایلی‌کهن غروب یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جام حذفی اظهار کرد: تراکتورسازی تیمی با پشتوانه مردمی است و امیدواریم بازی خوب و تماشاگرپسندی در برابر این تیم ارائه کنیم .
وی با اظهار تاسف از حواشی بازی های اخیر لیگ برتر فوتبال کشور افزود: متاسفانه فوتبال در کشور ما به جنگ تبدیل شده و به همین دلیل فردا را روز فوتبال ، مهربانی و لذت نامگذاری می کنم.
مایلی کهن با دعوت از هواداران دو تیم ملوان و تراکتورسازی درجهت رعایت اصول اخلاقی و لذت بردن از فوتبال تصریح کرد: فوتبال، مبارزه ای شرافتمندانه برای لذت بردن تماشاگر و رسیدن به پیروزی است و به عنوان یک عضو کوچک از جامعه بزرگ فوتبال، از همگان می خواهم با نشان دادن رفتارخوب در بازی فردا، اخلاق را به نمایش بگذاریم.
وی تیم تراکتورسازی تبریز را تیمی پرمهره و پرستاره دانست و تاکید کرد: ملوانان نیز با وجود بازندگی های مداوم هفته های گذشته، تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته و باید در بازی فردا به لحاظ فنی و اخلاقی در میدان، خوب ظاهر شویم.
مایلی کهن با اشاره به حضور احمد آهی پس از رهایی از بند مصدومیت در بازی فردا یادآور شد : متاسفانه در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز، یاسر وکیلی و مهیار زحمتکش را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم .
به گزارش خبرنگار #فراسخن ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های جام حذفی کشور از ساعت ۱۴و ۳۰دقیقه فردا (دوشنبه ) در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تراکتورسازی تبریز است.
ملوانان که به دلیل حضور نیافتن تیم گیتی پسند اصفهان به این مرحله صعود کرده اند، به مصاف تیمی می روند که از مدعیان قهرمانی به حساب می آید اما ملوانان درآخرین رویارویی مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز توانسته بودند با شکست این تیم، به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشاردهنده: امیرحسین کبیری
۷۴۷۱/۲۰۰۷

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.