انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20148

18 بازدید32 views

به گزارش #فراسخن، سیدحسین نقوی حسینی روز یکشنبه در کنگره خانه کارگر قرچک و ورامین که در کانون ملائک شهرستان قرچک برگزار شد اظهار کرد: امروز ایران اسلامی با وجود تمام عهدشکنی ها، تهدیدها و فشارهای استکبار جهانی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد که این امر نتیجه ایستادگی و مقاومت همه مردم و […]

به گزارش #فراسخن، سیدحسین نقوی حسینی روز یکشنبه در کنگره خانه کارگر قرچک و ورامین که در کانون ملائک شهرستان قرچک برگزار شد اظهار کرد: امروز ایران اسلامی با وجود تمام عهدشکنی ها، تهدیدها و فشارهای استکبار جهانی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد که این امر نتیجه ایستادگی و مقاومت همه مردم و درایت های رهبر معظم انقلاب و تلاش های دولت خدمتگزار است.
وی افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد طی هشت ماهی که از تصویب و اجرایی شدن برجام می گذرد، دولت آمریکا ۱۱ مورد عهدشکنی کرده و خلاف برجام تحریم های جدید تصویب یا محدودیت هایی را علیه ایران اسلامی اعمال کرده است.
نقوی حسینی تصریح کرد: با وجود تمام این عهدشکنی ها و فشارهای مختلف، ملت ایران بواسطه ایستادگی و مقاومت در کنار تلاش دولتمردان و تمامی ارکان نظام بر بحران ها فائق آمده و شرایط را برای خدمت رسانی به اصناف مختلف جامعه از جمله جامعه کارگری فراهم کرده است.
نماینده مردم ورامین ، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست لوزان در خصوص بحران سوریه گفت: پس از گذشت چهار سال از بحران سوریه، قدرت های سلطه گر به این نتیجه رسیده اند که حل این مشکل بدون حضور ایران غیرممکن است و آنان مجبور شدند که از ایران برای شرکت در این نشست دعوت کنند.
وی اظهار کرد: شرط ایران برای شرکت در این نشست، حضور نمایندگانی از دولت های عراق و مصر بود که آمریکا مجبور شد این شرط را پذیرفته و در برابر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی سر تعظیم فرود آورد.
نقوی حسینی با اشاره به مشکلات جامعه کارگری یادآور شد: بیشتر نمایندگان مجلس بر این باورند که صندوق کارگری به خانواده بزرگ کارگران تعلق دارد و هیچ دستگاهی اجازه ندارد که در حوزه اعتبارات تامین اجتماعی و بهداشت و درمان، شریک کارگران شود.
خبرنگار: سیدحسن میری – انتشاردهنده: مجید ملازاده
تهرام/۷۲۵۴//۱۳۴۸/۱۷۷۲

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.