انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20161

7 بازدید19 views

به گزارش #فراسخن، در ادامه هفته یازدهم لیگ باشگاه های ایالیا موسوم به سری آ، اینترمیلان بامداد دوشنبه میهمان سامپدوریا بود و متحمل شکست یک بر صفر شد تا پنجمین باخت فصل خود را تجربه کرده و با ۱۴ امتیاز به رتبه نازل یازدهم جدول رده بندی سقوط کند.این تیم پرافتخار هم اکنون از یوونتوس […]

به گزارش #فراسخن، در ادامه هفته یازدهم لیگ باشگاه های ایالیا موسوم به سری آ، اینترمیلان بامداد دوشنبه میهمان سامپدوریا بود و متحمل شکست یک بر صفر شد تا پنجمین باخت فصل خود را تجربه کرده و با ۱۴ امتیاز به رتبه نازل یازدهم جدول رده بندی سقوط کند.
این تیم پرافتخار هم اکنون از یوونتوس صدرنشین، ۱۳ امتیاز کمتر اندوخته دارد.
مسئولان چینی باشگاه اینترمیلان از دو هفته قبل و پس از کسب نتایج ضعیف در سری آ و همچنین لیگ اروپا به دنبال جانشینی مناسب برای «فرانک دی بوئر» سرمربی فعلی خود هستند.
از «لئوناردو» که سابقه هدایت اینترمیلان را در گذشته دارد و هم اکنون مدیر ورزشی پاری سن ژرمن فرانسه است، «امانوئل ماندرلینی» ایتالیایی و «مارچلو بیلسا» سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین، اتلتیکوبیلبائو اسپانیا و مارسی فرانسه به عنوان گزینه های سرمربیگری اینترمیلان نامبرده می شود.
در دیدار بامداد دوشنبه هر دو تیم نمایشی تهاجمی در نیمه نخست داشته و حتی دیرک دروازه حریف را به لرزه در آوردند و در دقیقه ۴۴، «فابیو کوالیارلا» مهاجم باتجربه سامپدوریا برای میزبان گلزنی کرد.
در نیمه دوم تلاش اینتری ها برای جبران، ثمری نداشت و حتی سامپدوریا می توانست در ضد حملات، اختلاف را فزایش دهد.
در نهایت این دیدار با شکست یک بر صفر اینترمیلان به اتمام رسید تا شمارش معکوس برای برکناری «فرانک دی بوئر» آغاز شود.
شبک **ورزشی*۳۷۸۳**۱۹۱۷**خبرنگار: امیر میرزاییان ** انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.ir



تماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.