انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20164

27 بازدید41 views

به گزارش #فراسخن، حسین جابری انصاری امروز -یکشنبه- با «نزار خیرالله» معاون سیاسی وزارت خارجه عراق در بغداد دیدار و در خصوص روابط و مناسبات دو جانبه و تحولات منطقه ای گفت و گو و تبادل نظر کرد.به گزارش کانال تلگرامی اختصاصی معاون وزیر امور خارجه، جابری انصاری همچنین بر ضرورت تشریک مساعی ایران و […]

به گزارش #فراسخن، حسین جابری انصاری امروز -یکشنبه- با «نزار خیرالله» معاون سیاسی وزارت خارجه عراق در بغداد دیدار و در خصوص روابط و مناسبات دو جانبه و تحولات منطقه ای گفت و گو و تبادل نظر کرد.
به گزارش کانال تلگرامی اختصاصی معاون وزیر امور خارجه، جابری انصاری همچنین بر ضرورت تشریک مساعی ایران و عراق در زمینه حل بحران ها و مشکلات جاری در منطقه و اهمیت برگزاری نشست های دو و چند جانبه با این هدف تاکید کرد.

** مبارزه با تروریسم مهمترین اولویت عراق است
«نزار خیرالله» معاون سیاسی وزارت خارجه عراق نیز در این دیدار با اشاره به وجود تهدیدات و منافع مشترک و راهبردی بودن روابط دو کشور، از حمایت های ایران از عراق قدردانی و تشکر کرد.
معاون وزیر خارجه عراق مبارزه با تروریسم را مهمترین اولویت عراق در این مرحله توصیف و ابراز امیدواری کرد با افزایش رایزنی ها و همکاری ها میان ایران و عراق، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر روابط دو کشور باشیم.
وی همچنین بر آمادگی عراق جهت تقویت روابط دو جانبه و استفاده از تجارب کشورمان در زمینه های بازسازی و توسعه روابط اقتصادی تاکید کرد.
به گزارش #فراسخن، حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه، آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه را در سفر به عراق همراهی می کند.
سیام**۳۰۷۰**۱۴۴۹**تنظیم کننده: داود نخ کوب نیاسر* انتشار دهنده: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.