انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20175

14 بازدید17 views

به گزارش خبرنگار #فراسخن خوزه میگوئل تکسیرا غروب یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار کرد: بازی فردا در مقابل ملوان ، بازی سختی خواهد بود.وی ملوان بندرانزلی را تیم قوی و ریشه داری دانست و افزود: این تیم درجام حذفی نیز چند بار قهرمان شده و بازیکنان باانگیزه و […]

به گزارش خبرنگار #فراسخن خوزه میگوئل تکسیرا غروب یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ملوان بندرانزلی اظهار کرد: بازی فردا در مقابل ملوان ، بازی سختی خواهد بود.
وی ملوان بندرانزلی را تیم قوی و ریشه داری دانست و افزود: این تیم درجام حذفی نیز چند بار قهرمان شده و بازیکنان باانگیزه و جوانی دارد.
خوزه میگوئل تکسیرا با بیان اینکه تیم تراکتورسازی تبریز برای بازی فردا از آمادگی کافی برخوردار است، یادآور شد: متاسفانه در بازی مقابل ملوان بندرانزلی محسن بنگر، سینا عشوری و محمد نادری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
به گزارش خبرنگار #فراسخن امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی مقابل ملوان حاضر نشد و دلیل عدم حضور او، کسالت و سرماخوردگی عنوان شد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه رقابت های جام حذفی و از مرحله یک شانزدهم، از ساعت ۱۴و ۳۰دقیقه فردا (دوشنبه) در ورزشگاه تختی بندرانزلی میهمان تیم فوتبال ملوان است.
تیم تراکتورسازی تبریز درآخرین دیدار خود در برابر ملوان بندرانزلی در جام حذفی و در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز، از ملوانان شکست خورده بود.
خبرنگار: رضا اکبری ** انتشار دهنده: امیرحسین کبیری
۷۴۷۱/۲۰۰۷

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.