انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20179

23 بازدید31 views

یوناتن بت کلیا روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار #فراسخن افزود: امید می رود مجلس شورای اسلامی به هر سه وزیر رای اعتماد داده و به این نکته توجه داشته باشد که سه حوزه فرهنگ وارشاد اسلامی، آموزش وپرورش و ورزش و جوانان از حوزه های مهم جامعه بوده و سرنوشت خانواده ها و فرزندان […]

یوناتن بت کلیا روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار #فراسخن افزود: امید می رود مجلس شورای اسلامی به هر سه وزیر رای اعتماد داده و به این نکته توجه داشته باشد که سه حوزه فرهنگ وارشاد اسلامی، آموزش وپرورش و ورزش و جوانان از حوزه های مهم جامعه بوده و سرنوشت خانواده ها و فرزندان به عملکرد این سه وزراتخانه وابسته است.
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: صالحی امیری وزیر پیشنهادی برای وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی از توانایی بالایی برخوردار بوده و در حوزه فرهنگی کارنامه درخشانی دارد.
وی ادامه داد: وی با توجه به این که انسانی دلسوز و متعهد است، قدرت ایجاد تغییر در حوزه فرهنگی را دارد و بدون تردید با حضور او بخش فرهنگی شاهد رشد بی بدیلی خواهد شد.
عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: سلطانی فر فرد پیشنهادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان نیز شخصیتی آشنا به حوزه ورزش است و در تمامی حوزه های ورزش تبحر دارد و علاوه بر این با مدیریت استانداری در ۶ استان تجربیات بالایی را کسب کرده است که هر کدام از آنها کمک بزرگی به حوزه ورزش خواهد کرد.
این نماینده مجلس اضافه کرد: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش هم شخصیتی علمی و با تجربه است و اقدمات او در حوزه علمی قابل تقدیر بوده و از چهره های سرشناس علمی کشور به شمار می رود.
بت کلیا افزود: وی به حدی از تجربه و توانایی بهره مند است که محمدعلی نجفی چهره موفق آموزش و پرورش به نفع او عقب نشینی و او را تایید کرد.
وی اظهار کرد: هیچ خانه ای نیست که در آن دانش آموز، ورزشکار و فرد فرهنگی و اهل قلم وجود نداشته باشد و بر همین اساس حساس بودن این سه حوزه می طلبد تا برای رشد و توسعه جامعه گام های مثبتی برداشته شده و با رای اعتماد مجلس این وزراتخانه ها تقویت شوند.
نماینده آشوریان در مجلس دهم همچنین گفت: وزرایی که استعفا دادند، به رای و نظر مردم احترام قائل شدند و معتقدم که آنها عملکرد مثبتی داشته و با تمام توان تلاش کرده بودند.
بت کلیا افزود: حرکت وزرای قبلی و احترام آنها به رای مردم باید الگویی برای سایر مدیران و مسئولان باشد.
به گزارش #فراسخن، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری روز چهارشنبه هفته گذشته با صدور احکامی جداگانه سرپرست وزارتخانه های آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را منصوب کرد.
بر اساس این احکام فخرالدین احمدی دانش آشتیانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سیدعباس صالحی امیری معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سرپرست این وزارتخانه و مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شدند.
پیش از این علی اصغر فانی، علی جنتی و محمود گودرزی مسئولیت وزارتخانه های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان را به عهده داشتند و در روزهای گذشته در نامه های جداگانه آمادگی و همراهی خود را با دولت برای ترمیم کابینه اعلام کردند.
سه شنبه این هفته مجلس به وزرای پیشنهادی رای می دهد.
۱۹۰۵/۸۱۳۵**خبرنگار: شهین غریب بیدادرس**انتشار دهنده: حسن فاخری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.