انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20228

18 بازدید38 views

احد نقش شور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: اعضای هیات مدیره باشگاه ماشین سازی روز گدشته در تمرین حاضر شدند و در فضایی صمیمی با بازیکنان و کادر فنی صحبت کردند. وی افزود: دید هیات مدیره باشگاه نسبت به تیم و مجموعه کادر فنی مثبت و در راستی هم […]

احد نقش شور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن اظهار کرد: اعضای هیات مدیره باشگاه ماشین سازی روز گدشته در تمرین حاضر شدند و در فضایی صمیمی با بازیکنان و کادر فنی صحبت کردند.
وی افزود: دید هیات مدیره باشگاه نسبت به تیم و مجموعه کادر فنی مثبت و در راستی هم افزایی برای تقویت تیم با رویکرد جلب رضایت هواداران ماشین سازی به عنوان یکی از تیم های قدیمی و استخوان دار کشور است.
وی در خصوص موضوع استعفای خطیبی از سرمربیگری تیم گفت: آقای خطیبی بعد از بازی با سپاهان به صورت شفاهی و در راستای حفظ تیم به عنوان یکی از سرمایه های اصلی فوتبال استان اعلام استعفا کرد که پذیرفته نشد و در همان جا خاتمه یافت.
مدیر رسانه ای باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز تاکید کرد: از آن تاریخ به بعد دیگر بحثی از استعفای آقای خطیبی به میان نیامده است و در جلسه دو سه روز قبل هیات مدیره باشگاه نیز هیچ صحبتی در این باره نشد و اعضا تنها در مورد وضعیت تیم تبادل نظر و گفت و گو کردند.
وی یادآور شد: البته این گونه جلسات عادی است و اعضای هیات مدیره باشگاه معمولا هر دو دو هفته یک بار نشست دارند.
نقش شور ادامه داد: احتمالا اعضای هیات مدیره باشگاه ماشین سازی در جلسه آینده خود در مورد وضعیت تیم و کادر فنی تصمیم بگیرند.
تیم ماشین سازی تبریز با ۶ امتیاز از ۱۰ بازی در انتهای جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد.
این تیم ریشه دار تبریز بعد از ۲۰ سال دوری از رقابت های سطح اول فوتبال کشور ، سال گذشته با سرمربیگری رسول خطیبی موفق به حضور در رقابت های لیگ برتر فوتبال شد.
خبرنگار: نعمت مرادپور** انتشار دهنده: محمد عزیزی راد
۶۱۳۲/۵۱۸

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.