انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20259

7 بازدید25 views

به گزارش #فراسخن، کارلوس کی روش در پاسخ به اظهارات «مسعود سلطانی فر» درباره تیم ملی فوتبال و سرمربی آن، گفت: برای سلطانی فر در مسیر دشوار پیش رو آرزوی بهترین ها دارم. اینجانب تنها می توانم از جملات و صحبت های بسیار دلگرم کننده ایشان تشکر و مراتب تقدیر خود را اعلام کنم.وی افزود: […]

به گزارش #فراسخن، کارلوس کی روش در پاسخ به اظهارات «مسعود سلطانی فر» درباره تیم ملی فوتبال و سرمربی آن، گفت: برای سلطانی فر در مسیر دشوار پیش رو آرزوی بهترین ها دارم. اینجانب تنها می توانم از جملات و صحبت های بسیار دلگرم کننده ایشان تشکر و مراتب تقدیر خود را اعلام کنم.
وی افزود: با این حال مطمئنا این صحبت ها برای بنده نشانه ای است از وظایف بیشتر و سنگین تری در پیش رو خواهد بود و امیدوارم با هر آنچه در توان دارم، در خدمت فوتبال و کشور بزرگ ایران باشم.
پس از استعفای محمود گودرزی، مسعود سلطانی فر از سوی رئیس جمهوری برای تصدی وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شد.
سلطانی فر متولد ۱۳۳۸ در تهران، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و از اعضای حزب اعتماد ملی است.
وی معاون اسبق سازمان تربیت بدنی، قائم مقام مصطفی هاشمی طبا در زمان ریاست وی بر سازمان تربیت بدنی به مدت دو سال در سال های ۱۳۷۴و ۱۳۷۵ و همزمان معاونت اداری و مالی این سازمان، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.
جلسه رای اعتماد مجلس به وزیران پیشنهادی رئیس جمهوری برای سه وزارتخانه ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی، فردا (سه شنبه) برگزار می شود.
ورزشی **۹۱۱۸**۱۳۷۹
خبرنگار: جواد بشیری، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.