انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20260

7 بازدید20 views

به گزارش #فراسخن، جمال قضاوتی روز دوشنبه در نشست خبری افزود: هفته گذشته پس از اعلام گزارشی مبنی بر اخاذی از گردشگران خارجی، موضوع به سرعت بررسی و در دستور مقامات قضایی و انتظامی استان قرار گرفت. وی با تشریح جزئیات این اتفاق ادامه داد: سه نفر با خودرو پژو ۴۰۵ در حوالی میدان شهید […]

به گزارش #فراسخن، جمال قضاوتی روز دوشنبه در نشست خبری افزود: هفته گذشته پس از اعلام گزارشی مبنی بر اخاذی از گردشگران خارجی، موضوع به سرعت بررسی و در دستور مقامات قضایی و انتظامی استان قرار گرفت.
وی با تشریح جزئیات این اتفاق ادامه داد: سه نفر با خودرو پژو ۴۰۵ در حوالی میدان شهید بهشتی یزد، در مواجهه با گردشگران خارجی و معرفی خود به عنوان مامور مبارزه با مواد مخدر اخاذی می کنند.
دادستان یزد افزود: پس از این اتفاق با دستور به موقع قضایی و تلاش نیروهای انتظامی به خصوص فرمانده انتظامی شهرستان یزد، چهار نفر متهم در ایستگاه ایست و بازرسی نائین دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه متهمان سابقه قبلی نیز داشتند که در حال پیگیری بوده اضافه کرد: با این اقدام متهمان ۲پرونده دستگیر و حدود یکصد میلیون ریال اموال مالبختگان به آنان بازگردانده شد.
استان های اصفهان، فارس و یزد به عنوان مثلث طلایی گردشگری ایران مطرح هستند و اکثر گردشگران خارجی پس از ورود به کشورمان به طور حتم این استانها را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند.
استان یزد ۲هزار و ۲۷۰ هکتار بافت تاریخی دارد که شهر یزد به عنوان نخستین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان دارای بافت تاریخی به مساحت عرصه ۷۴۳ هکتار و مساحت حریم پنج هزار هکتار در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.
یزد گنجینه ای از هنر، فرهنگ و تمدنی ایرانی را در خود دارد که از آن جمله می توان به بناهای مذهبی، بقعه، مساجد، حسینیه ها، زیارتگاههای زرتشتیان، خانه های تاریخی، آب انبارها، باغ های تاریخی، بادگیرها و بازارچه ها اشاره کرد.
۷۵۳۲ /۵۰۵۴خبرنگار: سعید صادقی مقدم** انتشار: بهنام احمدی*

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.