انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20264

11 بازدید29 views

علیرضا رزم حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: وزرای پیشنهادی دولت گزینه های مناسبی برای وزارتخانه های یاد شده هستند.وی با بیان اینکه دکتر روحانی سیاست های اعتدالی و تعاملی را در کشور پیش گرفته است گفت: گزینه های پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه گزینه های خوبی هستند.استاندار کرمان اظهار […]

علیرضا رزم حسینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار #فراسخن افزود: وزرای پیشنهادی دولت گزینه های مناسبی برای وزارتخانه های یاد شده هستند.
وی با بیان اینکه دکتر روحانی سیاست های اعتدالی و تعاملی را در کشور پیش گرفته است گفت: گزینه های پیشنهادی دولت برای سه وزارتخانه گزینه های خوبی هستند.
استاندار کرمان اظهار کرد: امیدواریم با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی دولت این افراد قدرت خوبی برای اداره و مدیریت وزارتخانه ها از خود نشان دهند.
وی افزود: این دولتمردان لیاقت خود را در سایر مسائل و جاهای دیگر به خوبی نشان داده اند.
به گزارش #فراسخن حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز یکشنبه – دوم آبان – در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، سیدرضا صالحی امیری و مسعود سلطانی فر را به ترتیب به عنوان وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان به مجلس معرفی کرد.
جلسه رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی، فردا (سه شنبه) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
خبرنگار: نجمه حسنی * انتشار دهنده: علی شریفی
۳۰۲۹ / ۱۲۰۰

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.