انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 20331

29 بازدید27 views

سردار بهمن امیری مقدم شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن افزود: این باند متشکل از چهار مرد و یک زن در عملیاتی گسترده توسط ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس با هدایت سرهنگ محمد بوستانی فرمانده انتظامی مشهد متلاشی شد.وی ادامه داد: این باند یک شبکه سازمان یافته بود که از هشت ماه پیش […]

سردار بهمن امیری مقدم شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار #فراسخن افزود: این باند متشکل از چهار مرد و یک زن در عملیاتی گسترده توسط ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس با هدایت سرهنگ محمد بوستانی فرمانده انتظامی مشهد متلاشی شد.
وی ادامه داد: این باند یک شبکه سازمان یافته بود که از هشت ماه پیش تاکنون ۳۰ فقره سرقت از طبقه اول منازل مسکونی در مناطق قاسم آباد، بلوار معلم، آزادشهر، هاشمیه و پیروزی انجام داده است. این سرقتها بین ساعات ۱۷ تا ۱۹ روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته عملیاتی می شد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: سرکرده باند جوانی ۲۴ ساله است که آپارتمانی سه خوابه در بلوار فکوری اجاره کرده بود و از آن به عنوان پاتوق و محل طراحی سرقتها استفاده می کرد.
وی افزود: بنا بر اظهارات دختر ۱۹ ساله مطلقه ای که همراه اعضای این باند دستگیر شد حدود ۳۰ زن و دختر فراری به این آپارتمان رفت و آمد داشته اند.
سردار امیری مقدم ادامه داد: از پاتوق این باند سرقت سه قبضه اسلحه شکاری، یک قبضه کلت جنگی، پنج قبضه چاقو و چهار دستگاه بی سیم کشف شد.
۷۵۰۵/۱۸۵۸ ** شبد ** ۱۰۹۵ ** خبرنگار: ندا جواهرفر **انتشاردهنده: رضا رضائی مجد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.