انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 31432

162 بازدید138 views

به گزارش خبرنگار مهر، معاونان وزرای اقتصادی در پی رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای را اعلام کردند: مهدی کرباسیان- رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) انالله و اناالیه راجعون عاشقان بار سفر بربسته‌اند / رشته جان از جهان بگسسته‌اند «هر از گاه در گذر زمان در گذر […]

به گزارش خبرنگار مهر، معاونان وزرای اقتصادی در پی رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای را اعلام کردند:

مهدی کرباسیان- رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)

انالله و اناالیه راجعون

عاشقان بار سفر بربسته‌اند / رشته جان از جهان بگسسته‌اند

«هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید»
خبر ارتحال و عروج ملکوتی سردار بزرگ سیاست و مدیر مدبر بحرانها، عالم مجاهد، مبارز نستوه و خستگی ناپذیر، زعیم عالیقدر، یار دیرین انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، عالم ربانی حضرت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی بی نهایت موجب تأسف و تأثر عمیق شد و میلیونها نفر را ماتم زده نمود.

آن عالم زاهد از «سابقون» انقلاب اسلامی و از یاران و همراهان دیرین بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی بود که در روزها و سال‌های نخست انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی با مجاهدت و ایفای نقش موثر در مناصب و مسئولیت‌های مهم، از هیچ تلاشی برای خدمت به نظام و انقلاب فروگذار نکرد و عمری را با فروتنی در راه توسعه و آبادانی ایران اسلامی گام برداشت و اینک با روحی شاد و مطمئن به سوی ملکوت اعلی پیوست.

اینجانب به نمایندگی از جامعه و خانواده بزرگ معدن و صنایع معدنی ایران، این ضایعه و مصیبت جبران ناپذیر و جانسوز را به حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداء، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، دوستداران و عاشقان و بالاخص خاندان معظم و معزای آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد متعال برای جمیع بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم، غفران و رحمت واسعه الهی و همنشینی با محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین مسئلت می‌نمایم. نامش را در تاریخ ایران‌زمین زنده و جاوید نگاه خواهیم داشت. خدایش او را در جوار رحمت خویش قرینِ نعمتی ابدی سازد که بایسته چنین رفعتی است.

منصور معظمی، مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو):

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت جانگداز و تابسوز یار دیرین و برجسته امام و رهبری، چهره درخشان دوران مبارزات اسلامی، فرمانده دلیر دوران دفاع مقدس و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب  تأثر وتألم فراوان گردید.

درگذشت نابهنگام این شخصیت بی بدیل و تاثیرگذار در صحنه سیاسی، اقتصادی و صنعتی کشور را به حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهوری و عموم مردم و بویژه همکاران ارجمندم در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت های تابعه تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و برای خاندان معزز این فقید سعید آرزوی صبر و شکیبایی از حضرت حق دارم.

نظرات بسته شده است.