انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 31512

160 بازدید155 views

به گزارش مهر، عزیز اکبریان با صدور پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: انا لله و انا الیه راجعون عصر دیروز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یار دیرین امام و رهبری و انقلاب در سن ٨٢ سالگی دار فانی را وداع گفت […]

به گزارش مهر، عزیز اکبریان با صدور پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

انا لله و انا الیه راجعون

عصر دیروز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یار دیرین امام و رهبری و انقلاب در سن ٨٢ سالگی دار فانی را وداع گفت و به ملکوت اعلی پیوست و در جمع شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس و هم‌رزمان شهیدش آرام گرفت.

مرحوم آیت‌الله هاشمی از بدو شکل‌گیری نطفه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، با عزمی راسخ و قلبی آرام به حمایت از قیام علیه رژیم ستم‌شاهی برخاست و در این مسیر خطیر ناملایمت های فروانی را در شکنجه‌گاه‌ها و زندان‌های رژیم منحوس پهلوی متحمل شد و امام و رهبری نیز بارها به تمجید از شخصیت و نقش ممتاز ایشان در شکل‌گیری و پیدایش عناصر و ارکان نظام پرداخته‌اند.

ریاست مجلس شورای اسلامی، جانشین فرمانده کل قوا در سال‌های دفاع مقدس، ریاست جمهوری اسلامی ایران، ریاست مجلس خبرگان رهبری، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ده‌ها عنوان و مسئولیت کلان دیگر گوشه‌هایی از سوابق شناسنامه تاریخ و راوی صادق انقلاب به شمار می‌رود؛ او که یار و هم‌رزم شهید بهشتی و شهید چمران بود و فقدانش سخت خواهد بود.

بی‌شک اعلام خبر کوچ همیشگی استوانه ارزشمند انقلاب اسلامی و شخصیت ماندگار تاریخ نظام موجی از ناراحتی و اندوه را در بین اقشار مختلف مردم و دوستداران انقلاب اسلامی ایجاد خواهد کرد.

اینجانب عزیز اکبریان نماینده مردم شریف و شهیدپرور کرج، فردیس اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی رحلت شناسنامه تاریخ سیاسی و انقلابی ایران حضرت آیت‌الله  هاشمی رفسنجانی را به رهبر فرزانه انقلاب مقام معظم رهبری؛ خانواده ایشان و ملت شریف و قدردان ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان علو درجات را برای ان مرحوم مسالت می‌نمایم.

نظرات بسته شده است.