انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 34373

13 بازدید21 views

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، علی اکبر ولایتی روز چهارشنبه در دیدار با عماد خمیس نخست وزیر سوریه ، پیروزی دولت و ملت این کشور و متحدین آن را که ایران هم جزو متحدین آن را تبریک گفت.وی خاطرنشان کرد: آتش بس قدم مثبتی است مشروط بر این که فرصتی برای تروریست ها ایجاد نشود […]

به گزارش خبرنگار سیاسی #فراسخن، علی اکبر ولایتی روز چهارشنبه در دیدار با عماد خمیس نخست وزیر سوریه ، پیروزی دولت و ملت این کشور و متحدین آن را که ایران هم جزو متحدین آن را تبریک گفت.
وی خاطرنشان کرد: آتش بس قدم مثبتی است مشروط بر این که فرصتی برای تروریست ها ایجاد نشود تا خود را دوباره تجهیز کنند.
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: این مذاکرات که قرار است در آستانه برگزار شود، حاصل پیروزی های دولت و ملت سوریه و متحدانش بوده است ولی به گونه ای نباشد کسانی که در تجهیز تروریست ها و حمایت از آنها نقش اساس داشتند و اکنون در میدان جنگ شکست خوردند، بخواهند در میدان سیاست بهره ببرند و صحنه را به نفع خودشان تمام کنند.
ولایتی ادامه داد: آمریکا در راس آنها است که از ابتدا بر ساقط کردن دولت قانونی سوریه و روی کار آوردن یک دولت مزدور در دمشق اصرار داشتند و امروز می بینند در صحنه نظامی شکست خوردند.
وی تصریح کرد: آنها تلاش می کنند که به نوعی در اجلاس آستانه حاضر شوند که جمهوری اسلامی ایران به شدت مخالف حضور آمریکا در نشست آستانه است.
این خبر در حال تکمیل است.
سیام ** ۱۰۵۸ ** ۹۳۱۴ خبرنگار: محمد افضلی**انتشار:مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.