انسان باش تا جاودانه زندگی کنی !

کد خبر : 35381

8 بازدید14 views

به گزارش #فراسخن این همایش تا پنجم بهمن با هدف آشنایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی با ظرفیت های سرمایه گذاری در جنوب سیستان و بلوچستان و پیگیری سیاست ها و اهداف کلان جمهوری اسلامی ایران در توسعه سواحل مکران برگزار می شود. معاون اول رئیس جمهوری را در این سفر وزیران دفاع، بهداشت، درمان […]

به گزارش #فراسخن این همایش تا پنجم بهمن با هدف آشنایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی با ظرفیت های سرمایه گذاری در جنوب سیستان و بلوچستان و پیگیری سیاست ها و اهداف کلان جمهوری اسلامی ایران در توسعه سواحل مکران برگزار می شود.
معاون اول رئیس جمهوری را در این سفر وزیران دفاع، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و راه و شهرسازی و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور همراهی می کنند.
دبیر نخستین همایش بین ‌المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل زیبای مکران اظهار داشت: این همایش با حضور مدیران ارشد ۳۰ شرکت و موسسه بزرگ از ۲۰ کشور دنیا و ۳۵ هلدینگ بزرگ داخلی در حوزه سرمایه گذاری و زیر ساخت برگزار می شود.
محمد اسلامی افزود: مهمانان و سرمایه گذارانی از کشورهای روسیه، فرانسه، آلمان، ژاپن، سوئد، ترکمنستان، افغانستان، نروژ، هندوستان، اسلواکی، قزاقستان، لبنان، فنلاند، بنگلادش، چین، اسپانیا، پاکستان، هلند، ترکیه و کره جنوبی در این همایش شرکت می کنند.
وی رونمایی از اطلس جامع سرمایه گذاری در منطقه مکران و طرح ویژه توسعه سواحل مکران(فاز پهنه بندی آن) را از دیگر برنامه های این همایش عنوان کرد.
به گزارش #فراسخن، برپایی نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری، انجام ملاقات های تجاری واقتصادی سرمایه گذاران در حاشیه نمایشگاه از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این همایش بین المللی است.
شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان در همسایگی کشور پاکستان و ساحل دریای عمان واقع شده و ظرفیت ها و توانمندی های زیادی در بخش اقتصادی دارد که در صورت شکوفایی آنها می تواند حوزه جنوب شرق کشور را متحول کند.
شهر زیبای چابهار واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله ۶۴۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از ۲ شهر به نام های چابهار و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، شش دهستان و ۴۳۸ روستا تشکیل شده است.
۳۰۴۳**۱۰۴۲خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: فاطمه نوری جهانگرد

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر:
info@farasokhan.irتماس بی واسطه با مسئولین

نظرات بسته شده است.